24 Haziran 2024 Pazartesi   

MUTLU’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR

MUTLU’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR
 

Yerel seçimlerde Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Hasan Mutlu’ya kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların hayırlı olsun ziyaretleri deva ediyor.

TÜRK KIZILAY BAYRAMPAŞA'DAN ZİYARET
Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanımız Erkan Bayraktar, Türk Kızılay Genel Merkez İyilik Elçisi Okan Aysu ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Hasan Mutlu, "Türk Kızılay Bayrampaşa şubesi yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

BAYRAMPAŞA YEŞİLAY’DAN ZİYARET
Bayrampaşa Yeşilay Şubesi Başkanı Hüseyin Sevencan yönetimiyle birlikte, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu Belediye de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bayrampaşa Yeşilay Şube Başkanı Hüseyin Sevencan; “ Yeni dönemin Bayrampaşamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu; “Yeşilay Şube Başkanı Hüseyin Sevencan ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Bayrampaşa Yeşilay Şube Başkanı ziyaretin ardından Başkan Mutlu'ya hediyelerini takdim etti.

BAYRAMPAŞA VAKFI’NDAN ZİYARET
Bayrampaşa Vakfı Mütevelli Heyeti, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Ziyareti Mütevelli Heyeti Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl, Yönetim Kurulu üyeleri Cemil Yıldız, Rasim Bilgehan ve Mehmet Acar gerçekleştirdi.
Ziyarette Bayrampaşa Vakfı;” Yeni dönemin Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya ve Bayrampaşamıza hayırlı olmasını diliyoruz” açıklamasını yaptı
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu; “Bayrampaşa Vakfı Mütevelli Heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun” dedi.

AKVARYUM MOBİLYACILAR ÇARŞISI ZİYARET
Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Dalkıran ve Yönetim Kurulu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve yeni görevinde başarıla diledi.  
Belediye Başkanı Hasan Mutlu yaptığı açıklamada, “Nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Dalkıran ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

ŞİFA NİYETİNE ZİYARET
Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi Ailesi, Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Hasan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi kurucusu İlyas Çağlayan, başkan Hasan Mutlu’ya yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu ve kendisine tiyatroyu ziyaretinde çekildiği fotoğrafı hatıra olarak takdim etti. Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu da “Şifa Niyetine Tiyatro ekibini belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

PİRLEPELİLER’DEN ZİYARET
Pirlepeliler Kültür Ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Hasan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Hasan Mutlu, “Nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için derneğimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu Ali Ülker Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Akbulut ve Tebeşir Tiyatro Grubu, Bayrampaşa Kaymakamlık Mal Müdürlüğü, Bayrampaşa Karadenizliler Derneği, Cevatpaşa Spor Kulübü, Ordulular Derneği, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Semih Çelebi ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eski İstanbul Şube Başkanı Rıza Çavuşoğlu da ziyaret etti.

Tarih: 10 Mayıs 2024 Cuma    Hit: 1256

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol