21 Temmuz 2024 Pazar   

KIZILAY YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

KIZILAY YENİ ŞUBESİNİ AÇTI
 

 

Kızılay yeni şŸubesini BayrampaşŸa kaymakamlık binasında görkemli bir törenle açtı

AçılışŸa Kızılay Genel BaşŸkanı Tekin Küçükali’de katıldı. Ayrıca katılanlar arasında; BayrampaşŸa Kaymakamı Abdulkadir Yazıcı, BayrampaşŸa Belediye BaşŸkanı Hüseyin Bürge, BayrampaşŸa Kızılay Şube BaşŸkanı Ali Murat Duman ve basın mensupları yer aldı. İlk konuşŸmasını yapmak üzere kürsüye gelen BayrampaşŸa Kızılay Şube BaşŸkanı Ali Murat Duman oldu. Duman yaptığŸı konuşŸmada’’ Sizden bundan  sonraki dönem içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizde kızılayımız adına en güzel hizmetleri yapmanın gayreti içerisinde olacağŸız. Çünkü biliyoruz ki Kızılay olarak biz belediyemizle, kaymakamımızla, BayrampaşŸa halkıyla bütünleşŸirsek başŸarırız. İşŸte bugün burada keseceğŸimiz kurdele ile bununda nişŸanını takmışŸ olacağŸız. Ben keşŸiflerinizden ötürü tek tek teşŸekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemlerde de desteklerinizi dualarınızı bekliyorum’’dedi.

 

Ardından kısa bir konuşŸma yapan BayrampaşŸa Belediye BaşŸkanı Hüseyin Bürge konuşŸmasında  ’’kızılayımızın değŸerli başŸkanını, kıymetli kaymakamımızı, yeni şŸube başŸkanımızı, buraya katılarak bizleri yalnız bırakmayan kıymetli dostlarımızı, kıymetli basın mensubu arkadaşŸlarımızla beraber sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum. MekÜ¢nları ben insanların üretme sisteminde yeterli bir sebep olarak görmüyorum. Biz belediyede bunun tatbikatını yaptık, eski belediye binamızda’da hizmet ettik. Eski binamızı yıktık, handa da hizmet ettik şŸimdide çok modern bir binada hizmet ediyoruz. Ben buradan yeni yönetime bundan sonraki çalışŸmalarında başŸarılar diyorum’’dedi.

Bürge’nin ardından bu kez konuşŸmasını yapmak için

 

 

BayrampaşŸa Kaymakamı Abdulkadir Yazıcı kürsüye çıktı ve yaptığŸı konuşŸma da’’ Çok değŸerli Kızılay genel başŸkanımız, değŸerli belediye başŸkanım, Kızılay şŸubesinin çok değŸerli başŸkanı ve yöneticileri, basınımızın değŸerli temsilcileri bugün güzel bir oluşŸumun faaliyetin içerisindeyiz. Binamız son derece güzel olmuşŸ ayrıca BayrampaşŸa kaymakamlığŸı binası içerisinde sığŸınmadılar kendi bünyemizden bir parça oldular. Kızılayın uluslar arası bir felakette gösterdiğŸi başŸarıdan başŸlamak suretiyle birçok faaliyetini takip ediyoruz. Ben emeğŸi geçen başŸta belediyemiz olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşŸekkür ediyorum. Güzel birşŸey ortaya çıkardılar umuyorum ki bundan sonra bayrampaşŸadaki Kızılay özel bir Kızılay olacak  ben bu vesileyle hepinize hayırlı uğŸurlu olsun temennisinde bulunuyorum.’’dedi sözlerini noktaladı.

 

Haber: Emrah ÖZKAYMAK

 

Tarih: 8- Ağustos 2009 Salı    Hit: 1692

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol