18 Mayıs 2021 Salı   

FIRTINA ÇATILARI UÇURDU!

FIRTINA ÇATILARI UÇURDU!
 

İstanbul'da etkili olan fırtına nedeniyle birçok noktada ağaç devrilmesi ve çatı uçması olayları yaşandı, araçlar zarar gördü.
Akşam saatlerinde hafif yağmurla birlikte İstanbul’un bir çok ilçesinde etkisini gösteren fırtına, Anadolu Yakası'nda da etkili oldu.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıların ardından İstanbul’da beklenen fırtına, akşam saatlerinde etkisini gösterdi. Fırtına nedeniyle İstanbul’un ilçelerinde çok sayıda binanın çatısı uçtu.
Bayrampaşa’da fırtınada uçan bir binanın çatısı, park halindeki araca saplandı. Sokakta kimsenin olmaması olası bir yaralanmanın önüne geçerken, parçalar itfaiye ekipleri ve BSayrampaşa Belediyesi ekipleri tarafından kaldırıldı.
Cevatpaşa Mahallesi’nde bir evin çatısı da fırtına nedeniyle uçarak sokakta park halinde bulunan araçlara zarar verdi. Araçlarda maddi hasar oluşurken, binadan uçan bir parçanın park halindeki bir araca saplandığı görüldü. Sokakta kimsenin olmaması olası bir yaralanmanın önüne geçerken, sokak içerisine dökülen parçalar itfaiye ekipleri tarafından kaldırıldı.

Sultangazi’de cadde, güvenlik şeridiyle çevrilerek trafiğe kapatıldı
Sultangazi 75. Yıl mahallesi Fevzi Çakmak Caddesinde bir binanın çatısının uçması sonucu iki otomobil ile bazı iş yerlerinde hasar oluştu. Cadde, güvenlik şeridiyle çevrilerek trafiğe kapatıldı. 
Gaziosmanpaşa Karayolları Galeri Caddesinde yola ağaç devrildi.

Gaziosmanpaşa’da 7 araç hasar gördü
Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi 1180. sokakta ise çatı uçması sonucu 7 araçta hasar oluştu. Olay yerinde itfaiye ve polis ekipleri çalışmalarda bulundu.
Eyüp Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin arkasındaki binada çatı uçması olayında bir araç zarar gördü.


Tarih: 08 Şubat 2021 Pazartesi    Hit: 4316

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol