05 Ağustos 2021 Perşembe   

FİLYASYON EKİBİNE MASKE DESTEĞİ

FİLYASYON EKİBİNE MASKE DESTEĞİ
 

Bayrampaşa’da 3 yıl önce kurulan ve güzel projelere imza atan İyi Kalpler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Covid Merkezi Filyasyon ekibine 5 bin adet maske desteğinde bulundu.

Dernek Başkanı Adem Dişçi, Bayrampaşa Sağlık İşleri Müdür Yardımcısı Dr. Aydın Korkmaz ile birlikte Bayrampaşa Covid Merkezi Filyasyon ekibini ziyaret ederek, 5 bin adet özel DLR maskeyi Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Covid Merkezi sorumlusu Uzm. Dr. Nuseybe Akbal’a teslim etti.

İyi Kalpler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adem Dişçi, dernek olarak herkese destek olmaya çalıştıkları gibi filyasyon ekiplerine de zaman zaman küçük jestler yaparak onlara biraz olsun moral vermeyi amaçladıklarını belirterek, “Bayrampaşa Covid merkezimiz gece gündüz demeden üstün bir gayretle çalışıyor. Bizler de İyi Kalpler olarak ufak bir destekte bulunmak istedik ve buraya 5 bin adet özel DLR maskelerden getirdik. Desteği büyük olan Bayrampaşa Cep Teknik Servis işletmecisi Sayın Yıldıray Çelik beye ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İyilik kazanacak” dedi. Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Aydın Korkmaz “Bayrampaşa’da güzel işler yapan derneğimizi tebrik ediyoruz. Adem bey ve yönetimi harika işlere imza atıyorlar. Koronavirüse karşı en ön saflarda mücadele eden sağlık çalışanlarımıza destek olmak için maske getirdiler. Kendilerine Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 23 Nisan 2021 Cuma    Hit: 2316

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol