01 Aralık 2023 Cuma   

FATİH ÇOLAK, BAŞKAN ADAYI OLDU

FATİH ÇOLAK, BAŞKAN ADAYI OLDU
 

Çolakoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Çolak, Ekim ayında yapılacak kongrede Altınaslar Spor Kulübü başkanlığına aday oldunu açıkladı. Genç başkan adayı “Hedefimiz kurumsal yapısı sağlam, altyapısı güçlü, başarıdan başarıya koşarak adından söz edilen bir kulüp haline gelmek” dedi.

Bayrampaşalı genç iş insanı Fatih Çolak, “Heyecanlı ve idealleri olan yepyeni bir kadro ile yönetime talip olduklarını belirterek, Altınaslar Spor Kulübünü en kısa süre içinde hak ettiği yerlere taşıyacağız” dedi.
“Artık bir değişimin olması, kulübün daha başarılı bir kimliğe kavuşması gerektiğine inanan”, kulübümüzün eski-yeni yöneticileri ve delegeleri benim içtenlikle ortaya koyduğum değerler nedeniyle üyesi olduğum Altınaslar Spor Kulübü’nde başkanlık yapmam konusunda içten ve samimi teklifte bulundular. Dolayısıyla bu konu hakkında kulübümüzün duayyenleri ve büyüklerim ile yaptığım görüşmeler neticesinde 1 Ekim 2023 tarihinde yapılacak olan Altınaslar Spor Külübü Kongresi’nde heyecanlı ve idealleri olan yepyeni bir kadro ile aday olduğumu belirtmek istiyorum.
1970 yılında kurulan Altınaslar Spor Kulübü’nde 2 dönemdir yönetim kurulunda başkan yardımcılığı görevinde bulunduğunu belirten Çolak, “Mevcut başkanın tekrar aday olup olmayacağı ile ilgili bir bilgim yok. Aday olsa da olmasa da şimdiden Hamdi Koç başkan’a ve olası diğer adaylara başarılar diliyorum. Bu yarışın centilmence geçmesini temenni ediyorum. En azından bizim için Altınaslar Spor Kulübü’ne yakışır şekilde centilmence bir yarış olacağının bilinmesini isterim” diye konuştu.
3 YILLIK PLANLAMAMIZI YAPTIK
Genç, dinamik ve sporun içinden gelen kişilerle yönetim kurulu oluşturduklarını belirten Çolak, “Seçildiğimiz takdirde Altınaslar Spor Kulübü’nü çok daha iyi seviyeye getirmek için hemen çalışmalarımıza başlayacağız. Altyapıya sözde değil, özde önem vereceğiz. Altyapı olmazsa olmazımız olacak. A takımın yanı sıra altyapılarda da ciddi başarılar kazanmayı hedefliyoruz. Bunun için altyapıda önemli bir yapılanmaya gideceğiz. 3 yıllık bir planlama yaptık. Bu süre içerisinde A takımımızı Süper Amatör Lig’e çıkarmayı hedefliyoruz. Kulübü kurumsal bir yapıya kavuşturmak istiyoruz. Kulübümüzün kendi ayakları üzerinde durması için de çalışmalar yapacağız” diye konuştu.
ALTINASLAR ‘ALTIN’ DÖNEMİNİ YAŞAYACAK
Yönetim kuruluyla birlikte Altınaslar’a ‘altın’ dönemini yaşatmak istediklerini belirten Bayrampaşalı genç iş insanı Çolak, “Altınaslar Spor Kulübü’nün Bayrampaşamızda ve İstanbul’da önemli bir kulüp haline getirmek istiyoruz. Bugüne kadar kulübümüzde görev yapmış ve hizmet etmiş, tüm başkan ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu bayrağı büyüklerimizden devralarak bu güzide kulübümüzü yarışmacı bir takım haline getirmek ve daha ilerilere taşımak istiyoruz. Kongre üyelerimizin desteğiyle yönetime seçildiğimiz takdirde çok güzel günler bizleri bekliyor” ifadelerini kullandı.

Tarih: 15 Eylül 2023 Cuma    Hit: 3598

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol