21 Temmuz 2024 Pazar   

BİRLİK, İRADE, ZAFER TOPLANTISI

BİRLİK, İRADE, ZAFER TOPLANTISI
 

AK Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilatı, 3 Kademe Yönetim kurulu ve tüm mahalleler sandık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İl Başkan Yardımcıları İsmet Öztürk, Ahmet Kaan, İl Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Karahan, Ömer Fuat Günday ve Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle teşkilatı yöneticileri ve partililer katıldı.
27 Kasım Pazar günü Galatasaray Nef Stadyumu'nda 50 bin sandık görevlisiyle buluşacak olan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı organizasyon öncesi “İstanbul'un Sözü Birlik, İrade, Zafer” sloganıyla ilçelerde sandık yönetim kurulu üyeleriyle buluştu.
Bayrampaşa’da düzenlenen toplantı büyük bir coşku içerisinde geçerken, tüm teşkilat üyeleri 2023 seçimlerini kazanmak için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade ettiler.

2023 SEÇİMLERİ ÖNCESİ BAYRAMPAŞA’DA SANDIK KURULLARI HAZIR
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe toplantıda yaptığı açıklamada, “Bizim en önemli gücümüz, birbirimize olan inancımız, çalışma gayretimiz ve istikametimizde kararlılığımızdır. Teşkilatımızın azmi, milletimizle olan bağı ve sahadaki emekleri 2023 seçimlerinde büyük bir zafere dönüşecektir. Türkiye Yüzyılı'nın inşası sürecine engel olmaya çalışanlara milletimiz 2023 seçimlerinde en güzel cevabı verecektir. Ülkemiz için hiçbir şey öneremeyen ve üretmeyenlere halkımız, demokrasi sınırları içerisinde her zaman karşı duracaktır” diye konuştu.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ise konuşmasında, “2023 seçimleri öncesinde Bayrampaşa’da sandık kurullarımız hazır.2023 yılında biriz. Heyecanımız inancımız tam, 2023’te öyle bir kazanacağız ki, hiç kimse kaybetmeyecek” ifadelerini kullandı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de “2023’ü kazanmak sandıklara sahip çıkmaktan geçiyor. Güçlü teşkilat güçlü zaferi getirecek, 2023 zaferle taçlanacak” açıklamasını yaptı.

Tarih: 23 Kasım 2022 Çarşamba    Hit: 1630

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol