06 Ağustos 2021 Cuma   

AYDINER’DEN ONLİNE KUTLAMA

AYDINER’DEN ONLİNE KUTLAMA
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, online olarak Bayrampaşalı çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Çocuklarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Aydıner, “Pandemi nedeniyle maalesef bu yıl 23 Nisan’da coşkulu bir program düzenleyemedik. Sevgili çocuklarımız ile online olarak bir araya gelerek onların bayramını kutladık” dedi. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 101. yılı pandemi nedeniyle bu yıl ülke genelinde ağırlıklı olarak online programlarla kutlandı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de 23 Nisan’da Bayrampaşalı çocuklarla online olarak bir araya geldi. Çocukların bayramını kutlayan ve onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Atila Aydıner, “Pandemi nedeniyle maalesef bu yıl 23 Nisan’da coşkulu bir program düzenleyemedik. Sevgili çocuklarımız ile online olarak bir araya gelerek onların bayramını kutladık. Salgını arkamızda bıraktığımız günlere eriştiğimizde, inşallah yine sevgili çocuklarımız ile birlikte bayramları doya doya kutlayacağız” dedi.
Bayrampaşa Belediyesi ayrıca online olarak 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenledi. Etkinlik kapsamında masallar, şiirler, şarkılar, Karagöz-Hacivat gösterisi, ödüllü yarışmalar ve sürprizlerle dolu bir program gerçekleştirildi.

Tarih: 26 Nisan 2021 Pazartesi    Hit: 2240

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol