05 Ağustos 2021 Perşembe   

İYİ KALPLER, MUTLULUK DAĞITIYOR

İYİ KALPLER, MUTLULUK DAĞITIYOR
 

Bayrampaşa’da kurulan ve İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerine de iyilik götüren İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer almaya devam ediyor. Dernek yetkilileri Bayrampaşa'da bulunan engelliler ve özel çocuklara ücretsiz eğitim veren Özel Kalpten Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören engelli ve ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan erzak kolisi desteğinde bulundu.
Dernek başkanı Adem Dişçe yaptığı açıklamada, “Ramazan ayı boyunca elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahibi aileye ulaşmaya gayret göstereceğiz. Hayırseverlerden gelen bağışlar sayesinde ailelere ulaşıyoruz. Bayrampaşa'da engelli kardeşlerimiz ile ailelerinin yüzlerini bir nebze güldürdüysek ne mutlu bize. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere desteğini sürdürecek.

KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI İYİLİK ELÇİSİ
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Belediye Başkanı Atila Aydıner’i ziyaret ederek “İyilik Sertifikası” takdim etti ve “İyilik Elçisi” ilan etti. Başkan Dişçi, Kaymakam Şenel ve Başkan Aydıner’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Bayrampaşa Kaymakamlığı ve Bayrampaşa Belediyesi’ni derneğimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Tarih: 19 Nisan 2021 Pazartesi    Hit: 4609

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol