12 Haziran 2021 Cumartesi   

İYİ KALPLER’DEN ÇOCUKLARA BAYRAMLIK

İYİ KALPLER’DEN ÇOCUKLARA BAYRAMLIK
 

Bayrampaşa’da bulunan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Ramazan Bayramı nedeniyle ilçede bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık hediye ederek onların yüzünü güldürdü.
Bayrampaşa'da ihtiyaç sahibi ailelerle yakından ilgilenen dernek, iş adamlarından gelen bağışlarla yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü. Radyocu ve Sunucu Kadir Balık’ın katıldığı organizasyonda derneğin kadın kolları, daha önceden belirledikleri ihtiyaç sahibi ailelerin kapısını çaldı ve çocuklara bayramlıklarını hediye etti. Çocuklar bayramın ilk günü dernek yetkililerini karşılarında görünce büyük sevinç yaşadılar.
Dernek Başkanı Adem Dişçi, “Bizler iyilik için yola çıktık ve gerçekten iyi kalpler den oluşan bir iyilik ordumuz var. İş adamlarımız ve yönetim kurulumuz tarafından yapılan bağışlar sonucunda Bayramın birinci gününde yüzlerce çocuğumuzun yüzünü güldürdük. Emek veren ve bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz. Son olarak ‘'Çocuklar gülerse dünya güler’ diyor, herkese saygılarımı sunuyorum” diye konuştu. Derneğin Genel Sekreteri İlyas Çağlayan “Bizler evlatlarımız için yola çıktık. Ev ev gezdik ve onların kalbine, yüreğine dokunduk. Çocuklar her şartta gülmeli. Onlar bizim geleceğimiz, onlara destek olmalıyız. Ben emeği geçen herkese şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum. Ve ‘İyilik kazanacak’ diyorum” ifadelerini kullandı.
Radyocu Kadir Balık ise derneğin Bayrampaşa'da ve Türkiye'de harika işlere imza attığını belirterek, “Gerek iş adamları arkadaşlarımızla gerek sanatçı dostlarımızla bizler de onlara destek oluyoruz. Bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 


Tarih: 15 Mayıs 2021 Cumartesi    Hit: 2225

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol