19 Ocak 2022 Çarşamba   

YEŞİLAY SINIFI AÇILDI

 YEŞİLAY SINIFI AÇILDI
 

Geçtiğimiz ay Yeşilay Bayrampaşa Şube Başkanlığına atanan Hüseyin Sevencan ve yönetim kurulu çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken son olarak ise Bayrampaşa İlkokulu’nda Yeşilay Sınıfını açtı.
Benim kulübüm Yeşilay” projesi kapsamın Yeşilay sınıfının açılış törenine Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Samur, Belediye başkan yardımcıları Can Gökhan Balekoğlu, Ahmet Tüfekçi ve Naser Şimşek,  Belediye Meclis Üyeleri Münir Dinler ve Hamza Karamustafa, Yıldırım Mahallesi Muhtarı Adnan Licina, Okul Müdürü Şahin Kılıç, öğretmenler, öğrenciler ve Yeşilay gönüllüleri katıldı.
Açılış kurdelesini kesen ilçe protokolü daha sonra Yeşilay Sınıfı’nı ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Hüseyin Sevencan yaptığı açıklamada, Yeşilay’ın ne olduğunu anlatabilmek için benzeri farkındalık etkinlikleri yapacaklarını ve açılan bu sınıfın bir başlangıç olduğunu dile getirdi. “Gençlik geleceğimiz için çok önemli” diyen başkan Sevencan; “Bağımlılık konusunda hem gençlerimiz hem de aileler ciddi sıkıntılar yaşıyor. Bağımlılık tüm dünyada olduğu gibi toplumumuzun da bir gerçeği olduğunu biliyoruz. Biz ne kadar vatandaşımıza, gençlerimize, ailelere dokunabilirsek faydalı olacağı inancındayız. Bu konuda tüm vatandaşların da duyarlı olmasını ve bağımlılıkla mücadele yolunda Yeşilay'a destek olmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 27 Kasım 2021 Cumartesi    Hit: 2244

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol