06 Ağustos 2021 Cuma   

İSMAİL ACAR İL YÖNETİMİNDE

İSMAİL ACAR İL YÖNETİMİNDE
 

Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı İsmail Acar, geçtiğimiz günlerde yapılan Saadet Partisi İstanbul 7. Olağan İl Kongresinde, İl Yönetim Kurulu listesinde yer aldı. Acar kongre sonrası yapılan görevlendirme de ise Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Mahalli İdareler Başkanlığı görevine getirilerek il başkanlık divanında yer aldı.
2014 Mahalli İdareler seçimlerinde Saadet Partisi Bayrampaşa Belediye Başkan adayı olarak Bayrampaşalıların tanıdığı İsmail Acar, 2014 yılının Eylül ayında yapılan ilçe kongresi ile ilçe başkanlığını devralmıştı.
2015 yılında yapılan 26. Dönem milletvekilliği seçimlerinde 2. Bölge milletvekili adayı olan Acar 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde tekrar Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere girdi.
İsmail Acar; Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı döneminde ilçenin farklı konu ve sorunları ile ilgili yayınladığı raporlarla Bayrampaşa’da siyasete değer katmıştı.

İSMAİL ACAR’DAN TEŞEKKÜR
İsmail Acar, Saadet Partisi İstanbul İl Yönetimindeki görevi açıklandıktan sonra yaptığı yazılı basın açıklaması ile 2014’den 2021’e kadar Bayrampaşa ilçe başkanlığı döneminde birlikte çalıştığı arkadaşlarına, Bayrampaşalılara, STK temsilcilerine, siyasi partilere, meclis üyelerine, basın mensuplarına ve mahalle muhtarlarına teşekkür ederek, ” İl Kongremizin ardından yapılan istişare ve değerlendirmeler sonrası, İl Başkanımız Ömer Faruk Yazıcı Bey’in tensipleriyle İl Başkanlık Divanında Mahalli İdareler Başkanlığı görevi tarafımıza tevdi edilmiştir.  Yeni vazifemiz; davamız, teşkilatlarımız ve şahsımız için hayırlı, mübarek olsun. İlçe başkanlığımız döneminde olduğu gibi, yeni görevimizde de hakkın, adaletin, liyakatin, ahlakın, iyiliğin hâkim olması için çalışacağız. Suni gündemlere takılmadan milletimizin gerçek sorunlarına çare olmanın gayretini ve mücadelesini vereceğiz. Rabbim Yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Tarih: 20 Nisan 2021 Salı    Hit: 4631

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol