01 Aralık 2023 Cuma   

İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE ACAR İŞ BİRLİĞİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE ACAR İŞ BİRLİĞİ
 

Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ali Ülker Mesleki Eğitim Merkezi ve ACAR Motorlu Araçlar Arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü imzalandı.
Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur, Ali Ülker Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Akbulut ve Acar Motorlu Araçlar San ve Tic. A.Ş yetkilisi Meryem Çakır arasında 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında, mesleki eğitim ve istihdam süreçlerini hayata geçirmek amacıyla protokol imzalandı.
Bu kapsamda Acar Motorlu Araçlar San ve Tic. A.Ş çalışanları kurumla yaptıkları işbirliği neticesinde Ustalık Telafi eğitimine alınarak Ustalık ve Usta Öğreticilik belgesi sahibi olabilecekler.
Ali Ülker Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Akbulut, “Yapılan bu iş birliğinin hem Bayrampaşa İlçemiz, Ali Ülker Mesleki Eğitim Merkezi, Acar Motorlu Araçlar San ve Tic. A.Ş, hem de ülkemiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. İşbirliği sürecinde ilgi ve yardımlarını esirgemeyen Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur'a, Şube Müdürü Fahri Yıldırım ve Acar Motorlu Araçlar San ve Tic. A.Ş yetkilisi Meryem Çakır'a teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Tarih: 16 Kasım 2022 Çarşamba    Hit: 1403

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol