23 Ekim 2020 Cuma   

YÜLEK’E GELECEK TEKLİFİ!

YÜLEK’E GELECEK TEKLİFİ!
 

İSKİ'nin gönderdiği fahiş su faturasına yaptığı sert eleştirinin ardından partisi tarafından kendisine mobbing uygulandığı iddiasıyla CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Yülek istifa etti.
Sosyal medya üzerinden E-devlet'ten CHP üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Yülek'e Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan'dan "‘Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı çatısı altında birlikte siyaset yapalım” teklifi geldi.

ALTAN: MOBBİNG UYGULAMASINI DOĞRU BULMUYORUZ
Yazılı açıklamada bulunan Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, siyasetin özgür ve demokratik ortamlarda yapılmasının ilçe için büyük bir kazanım olacağını kaydederek, fikir ve düşünceden dolayı siyasetçilerin partileri tarafından dışlanması veya mobbing uygulamasının doğru olmadığına inandığını söyledi. Sultangazi'nin bütün değerlerine sahip çıkacaklarını ifade eden Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Yülek’e kapılarının sonuna kadar açık olduğunu sözlerine ekledi.

TANIŞMA TOPLANTISI YAPILACAK
Gelecek Partisi Sultangazi Kurucu Başkanı olan ve geçtiğimiz günlerde düzenlenen kongre ile yeniden başkanlığa seçilen Ramazan Altan, partiye gönül verenleri yemekte buluşturuyor. 
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Asil  ve Yedek Tanışma Toplantısı bugün yapılacak. 
Sultangazi’deki Saray Şark Sofrası’nda yemekli olarak düzenlenecek toplantı saat 20:30'da Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av.Isa Mesih Şahin’in katılımıyla düzenlenecek.

 

Tarih: 07 Temmuz 2020 Salı    Hit: 4096

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol