01 Aralık 2023 Cuma   

YEŞİLAY’DAN MUHTARLARA KUTLAMA

YEŞİLAY’DAN MUHTARLARA KUTLAMA
 

Yeşilay Bayrampaşa Şubesi; 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Bayrampaşa’nın 11 Mahalle  Muhtarını ziyaret ederek hem Muhtarlar Gününü kutladı hem de Yeşilay Gönüllü kartlarını teslim etti. Yeşilay Bayrampaşa Şubesi yöneticileri, “Bir tarafı ile halkı bir tarafı ile devleti temsil eden muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlar, gösterdikleri misafirperlikleri için de muhtar ve sekreterlerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar.

Milli Eğitim Müdürüne ziyaret
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Hüseyin Sevencan; Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur’u makamında ziyaret etti. Ziyarette, Okullarda Bağımlılık İle Mücadele kapsamında inceleyici eğitimler, okullardaki Yeşilay tanıtım faaliyetleri, yapılan çalışmalar ile 2023-2024 eğitim yılı içeresinde yapılması planlanan program ve çalışmaların değerlendirmesi yapıldı. Başkan Sevencan, “Yeşilay çalışmalarına her zaman destek, ilgi alakası ve misafirperverliği için Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur’a teşekkür ederim’ dedi.

Öğrencilere madde bağımlılığı eğitimi
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi seminer salonunda Bayrampaşa’daki 5 okuldan gelen öğrencililere bağımlılık ile mücadele kapsamında, Tuğba Ersin tarafından Madde Bağımlılığı Eğitimi verildi. Eğitim sonrası Gençlik Komisyonu Başkanı Efe Sarıküçük tarafından Yeşilay Bayrampaşa Gençlik faaliyetleri ve etkinliklerini anlatarak katılım sağlayan öğrencilere teşekkür etti.

Yoğun gündem sürüyor
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılan Yeşilay Bayrampaşa Şubesi yönetimi, Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi’ni de ziyaret ederek Kızılay Haftasını kutladı. Hüseyin Sevencan baikanlığında haftalık yönetim kurulu toplantılarını da gerçekleştiren Yeşilay Bayrampaşa Şubesi, komisyonların yaptığı çalışmaları değerlendirirken, yapılacak olan faaliyetler üzerine değerlendirme ve planlama da gerçekleştiriyor.

Tarih: 03 Kasım 2023 Cuma    Hit: 1200

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol