23 Eylül 2019 Pazartesi   

TUNASPOR’DA, GEZEK DÖNEMİ

TUNASPOR’DA, GEZEK DÖNEMİ
 

Bayrampaşa’yı bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek Tunaspor, teknik ekipte değişikliğe gitti. Yönetimin kurulunun aldığı kararla Ata Haluk Yalın’dan boşalan teknik direktörlüğe, geçtiğimiz sezon kulüpte Altyapı Koordinatörlüğü görevini üstlenen Cemal Gezek getirildi.
Yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Tunaspor’da teknik direktör Cemal Gezek ile anlaşma sağladı. Tunaspor Yönetim Kurulu’nun aldığı ekonomik tedbirler doğrultusunda takımın başına getirilen Cemal Gezek’in yardımcılıklarını Uğur İşlek ve Orhan Gündoğdu üstlenecek. Geçtiğimiz sezon Tunaspor’da kaleci antrenörü olarak görev yapan Mutlu Turan da teknik ekipte yer alacak.

Transfer çalışmaları sürüyor
Tunaspor’daki yapılanma süreci sonrası takımın başına geçen teknik direktör Murat Gezek yaptığı açıklamada, kulüpteki yeni süreçte sorumluluk aldıklarını ifade ederek “Kulübümüz yeni bir yapılanmaya gitti ve bu değişimde biz de sorumluluk aldık. Yardımcı antrenörlerim Uğur İşlek, Orhan Gündoğdu ve kaleci antrenörümüz Mutlu Turan ile birlikte gerekli çalışmaları yapıyoruz. Şuan itibariyle idmanlarımızı tamamladık ve kamp sürecine girdik. Kadromuzun büyük bir kısmı netleşti ancak halen tam anlamıyla bitmiş değil yakın zaman içerisinde tüm transferleri ve kadro yapılanmamızı açıklayacağız” dedi.    

 

Tarih: 25 Ağustos 2016 Perşembe    Hit: 1260

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol