27 Kasım 2020 Cuma   

SULTANGAZİ'YE "SAFARİ PARK"

SULTANGAZİ'YE
 

Proje aşŸamasında olan İstanbul Hayvanat Bahçesi ile ilgili olarak TopbaşŸ, İstanbulluların adeta safari yapabilecek bir hayvanat bahçesine sahip olacağŸını müjdeledi.

Kadir TopbaşŸ, "Hayvanat bahçesi projemiz devam ediyor. Daha önce düşŸünülmüşŸ ve tasarlanmışŸ olan GaziosmanpaşŸa üst bölgede olan Sultangazi bölgesinde bir proje çalışŸması başŸlatılmışŸtı. Biz bunu revize ettik. Daha ileriye taşŸıdık ve adeta safari yapılabilecek bir hayvanat bahçesi projesi var. Şu anda proje işŸlemleri tamamlandı. Hayata geçirmek için yap işŸlet veya kendimiz yapmak üzere yakın bir tarihte başŸlıyoruz. Bu Ankara’dakinden daha büyük olacak" dedi.

Kadir TopbaşŸ, bir soru üzerine okullar açılmadan önce İstanbul’da yolları kapatacak yeni bir yol bakım çalışŸması olmayacağŸını belirterek, "YoğŸun çalışŸmalarımızı yaz tatiline getirmeye çalışŸıyoruz. Haliç`teki çalışŸma, karayollarının yapması gereken bir çalışŸma. Geçen yıl düşŸünülmüşŸtü ama. Bu yıl yapılıyor. Şu anda yeni bir çalışŸma yok. Sadece E-5`in gece asfaltlanması var" diye konuşŸtu.

Kaynak:Gophaber

Tarih: 7- Temmuz 2009 Cuma    Hit: 2417

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol