27 Kasım 2020 Cuma   

SULTANGAZİ BELEDİYESİ FAAL MESİRE ALANI AÇTI!

SULTANGAZİ BELEDİYESİ FAAL MESİRE ALANI AÇTI!
 

Gazi Ormanı diye bilinen Mesire Alanı daha önce GaziosmanpaşŸa Belediyesi döneminde kullanıma açılmışŸtı...

Gözle görülür bir değŸişŸikliliğŸin yapılmadığŸı mesire alanının açılışŸında konuşŸan Sultangazi Belediye BaşŸkanı Cahit Altunay Mesire alanı düzenleme çalışŸmalarının yeni başŸladığŸını, bittiğŸinde tüm İstanbullular’ın vazgeçilmez piknik alanı olacağŸını belirtek, yeşŸil çamları, Alibey Barajı ve benzersiz bitki örtüsüyle bölgenin uğŸrak ve çekim yeri olacağŸını söyledi.

BaşŸkan Altunay, “Halkımızın güzel yaz aylarında beraber rahat edebilmeleri, güvenli ortamda piknik yapabilmeleri ve daha güzel zaman geçirebilmeleri  için yapımına başŸladığŸımız mesire alanımız en önemli projelerimiz arasında yer alıyor. BüyükşŸehir Belediyemizin de desteğŸini alarak çay bahçesi, şŸelale, kamelyalı oturum alanları, dev oyun parkurları, yürüyüşŸ yolları, spor aletleri, otoparkın yer alacağŸı tesis tüm İstanbullular’ın hizmetinde olacaktır.” Dedi.

GirişŸ tabelaları da acelece değŸişŸtirildiğŸi, Sultangazi Belediye Logosu`nun dahi tabelada olmadığŸı gözlendi. Ayrıca geçmişŸ yıllardan itibaren, Gazi Şenlikleri her yıl bu alanda yapılmakta.

gophaber

Tarih: 7- Temmuz 2009 Cuma    Hit: 3493

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol