10 Temmuz 2020 Cuma   

ŞENEL’DEN BAYRAM KUTLAMASI

ŞENEL’DEN BAYRAM KUTLAMASI
 

Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Kaymakam Dr. Şenel’in “Ramazan Bayramı” kutlama mesajı şöyle;
“Bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayını idrak ederek; birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşliğin yoğun olarak yaşandığı Mübarek Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Covid-19 salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı çerçevesinde bu bayramı evlerimizde geçiriyoruz. Bu sene kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını koruma adına bayramlaşma geleneklerimizin dışına çıkalım. Eşimizi, dostumuzu, büyüklerimizi ziyaret etmeyelim. Mecburi olarak bir araya geldiğimizde sosyal mesafemizi koruyalım ve maske takmayı ihmal etmeyelim. Sevdiklerimizle telefon veya internet araçları sayesinde bayramlaşma yolunu tercih edelim. Sayısız zorlukları aşmış aziz milletimiz bu sıkıntılı günleri de toplumsal duyarlılıkla geride bırakacaktır.
Bu duygularla, başta Bayrampaşa’lı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.”

Tarih: 23 Mayıs 2020 Cumartesi    Hit: 1451

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol