27 Kasım 2020 Cuma   

PROJELER DEĞŸERLENDİRİLDİ

PROJELER DEĞŸERLENDİRİLDİ
 

Sultangazi Esnaf ve SanatkÜ¢rlar DerneğŸi Sultangazi Dernek Merkezinde düzenlediğŸi kahvaltı programında Yönetim Kurulu ܜyeleri, Kadın Kolları Komisyonu ܜyeleri, Gençlik Kolları ܜyeleri bir araya gelerek yakın zamanda yapmayı planladıkları projelerini değŸerlendirdi.

Programa Sultangazi Esnaf ve SanatkÜ¢rlar DerneğŸi (SESDER) Yönetim Kurulu BaşŸkanı Ramazan Altan, Büyük Birlik Partisi Sultangazi İlçe BaşŸkanı Hakan Yıldırım, Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi Ergin Kırmaç, Sultangazi Platformu Yönetim Kurulu BaşŸkanı Ramazan Tunçbilek, SESDER Kadın Kolları Komisyonu BaşŸkanı Firides Filiz Yılmaz katıldı. 

AçılışŸ konuşŸmasında yakın zamanda yapacakları projelere değŸinen SESDER Yönetim Kurulu BaşŸkanı Ramazan Altan “yakın zamanda yapmayı planladığŸımız çok önemli çalışŸmalarımız var. Bunlar; Bir çok hastane ile görüşŸerek uygun fiyatlara Portör muayenesi ayarlamaya çalışŸıyoruz, Ahilik haftası düzenleyeceğŸiz, haftada en az bir gün esnafları dolaşŸacağŸız ve esnafımızın maddi sıkıntısı ve gençlerimize işŸ istihdamı oluşŸturacak İşŸkur çalışŸmalarına başŸlayacağŸız.” Dedi.

KonuşŸmasında Belediyedeki işŸçi alımlarını ellerinden geldiğŸi kadarıyla Sultangazi sınırları içerisinden yapamaya çalışŸtıklarını vurgulayan AKP Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi Ergin Kırmaç “Sultangazi GaziosmanpaşŸa’dan ayrıldıktan sonra İç İşŸleri BakanlığŸı tarafından GaziosmanpaşŸa Belediyesinden 435 personel Sultangazi belediyesini kadrolu olarak atanmışŸtır. Bizde bu 435 kişŸi haricindeki personel alımlarında Sultangazi Sınırları İçerisinde İkamet eden kişŸilere öncelik tanıdık. Ve belediye haricinde çeşŸitli devlet dairelerinde de işŸçi alımlarında Sultangazi’de ikamet edenlere öncelik tanınmasını istedik.” Dedi.

Foto-Haber: Mevlüt Özer
www.HaberKentim.com

Sultangazigazetesi

Tarih: 6- Haziran 2009 Perşembe    Hit: 1429

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol