26 Ekim 2020 Pazartesi   

OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
 

Bayrampaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki okulları dezenfekte ederek öğrencilere ikinci dönemde de sağlıklı bir eğitim ortamı sundu.
Bayrampaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yarıyıl tatili boyunca ilçedeki 48 okulda toplam bin 437 dersliği bulaşıcı hastalıklar ile bakteri ve virüslere karşı el ULV yöntemiyle dezenfekte etti. Böylece Bayrampaşalı öğrencilere ikinci dönemde de sağlıklı bir eğitim ortamı hazırlanmış oldu.
Bakteri ve virüs gibi mikroorganizmalara karşı etkili olan dezenfektanın insan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmuyor.

BAŞKAN AYDINER’DEN OKULLARA ZİYARET
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yarı yıl tatilinin ardından ders başı yapan öğrenciler ve öğretmenleri ziyaret ederek ikinci eğitim döneminde başarılar diledi. Bugün önce Bayrampaşa Rıfat Canayakın Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Aydıner, öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi. Başkan Aydıner ardından Hacı İlbey İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile buluştu. Başkan Aydıner yaptığı açıklamada, “Okullarımızda bir araya geldiğimiz çocuklarımızın güzel enerjileri sayesinde mutlu olduk. Rabbim her birine zihin açıklığı versin. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 04 Şubat 2020 Salı    Hit: 1616

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol