15 Ekim 2021 Cuma   

ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ KARŞILAMA

ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ KARŞILAMA
 

Bayrampaşa'nın ilk ve tek Tiyatro atölyesi olan ''Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi'' yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde 'Bayrampaşa Sınav Koleji' öğrencileri ile bir araya geldi. Eğitmen ve Yapımcı İlyas Çağlayan yönetimindeki Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi ekiplerinin birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle öğrenciler ve aileleri doyasıya eğlendi.
Öğrencilerin okula uyumlarını kolaylaştırmak isteyen Bayrampaşa Sınav Koleji, ilk defa okulla tanışacak minikleri sevdikleri masal kahramanlarıyla karşılamaya karar verdi. Çocukları, sevilen masal kahramanları Pamuk Prenses ve palyaço ile karşılayan okul, minik öğrencilere hoş geldin sürprizi yaptı.
Öğrenciler için çeşitli yarışmalar ve etkinliler yapan masal kahramanları, hem öğrencileri hem de velileri eğlendirdi. Öğretmenleri ile birlikte yeni eğitim öğretim yılına merhaba diyen Bayrampaşa Sınav Koleji öğrencileri, Pamuk Prenses ve palyaço ile birlikte eğlencenin keyfini yaşadı.

ÇAĞLAYAN: HER ZAMAN BAYRAMPAŞAMIZIN EVLATLARININ YANINDA OLACAĞIZ
Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi’nin kurucusu İlyas Çağlayan yaptığı açıklamada; “Okullarından uzak kalan çocuklarımızın bu en mutlu gününde yanlarında olduğumuz için çok mutluyuz. Her zaman Bayrampaşamızın evlatlarının yanında olacağız. Bayrampaşa Sınav Koleji ile birlikte özellikle okula yeni gelen öğrencilerin oryantasoyunu adına farklı bir uygulama yaptık. Öğrencilerimize sempatik gelen palyaço ve Pamuk Prenses tiplemeleri ile öğrencilerimizi karşıladık. Okulun sempatik yönünü öğrencilerimize ilk etapta gösterelim istedik. Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrenci kardeşlerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Tarih: 09 Eylül 2021 Perşembe    Hit: 2250

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol