15 Ekim 2021 Cuma   

NEBİOĞLU’NUN ACI GÜNÜ

NEBİOĞLU’NUN ACI GÜNÜ
 

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Bayrampaşa Ülkü Ocakları eski Başkanı Lütfü Nebioğlu’nun babası Hacı Şakir Nebioğlu vefat etti. 88 yaşında vefat eden Hacı Şakir Nebioğlu, memleketi Elazığ’da kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Cenaze namazına Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, MHP teşkilatı ve Ülkü ocaklarından çok sayıda yönetici de katıldı.
Merhum Hacı Şakir Nebioğlu, kılınan cenaze namazının ardından Elazığ’daki aile kabristanlığında dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Nebioğlu yaptığı açıklamada, “Babam Hacı Şakir Nebioğlu’nun vefatı dolayısıyla bizleri bu acı günlerimizde yalnız bırakmayan başta Bilge Liderimiz, babamız Sayın Devlet Bahçeli Bey ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım olmak üzere; Milliyetçi Hareket Partisi başkanlık divanı üyelerine, Dünya ahiret dava ve yol arkadaşlarım Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcılarına, MHP milletvekilleri, MYK ve MDK üyelerine, MHP ve Ülkü Ocakları Genel merkez yöneticilerine, Ülkü Ocakları İl ve ilçe Başkanlarımıza, MHP il ve ilçe başkanlarına, bu davaya ömrünü vermiş taş medreseli ağabeylerimiz ve hakkını hiç bir şekilde ödeyemeyeceğimiz ülküdaşlarımıza, gerek bizzat cenazeye katılan ve taziyeye gelen, gerekse telefonla arayan, ulaşamayan veya mesajla taziyelerini bildiren tüm gönül dostlarımıza, ülküdaşlarımıza, akrabalarımıza, dava arkadaşlarımıza, Elazığlı hemşerilerimize ve babamıza bir Fatiha gönderen tüm herkese teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Allah hepimizin ölmüşlerine rahmetiyle muamele etsin. Rabbim hepinizden ayrı ayrı razı olsun” ifadelerini kullandı.

Tarih: 07 Eylül 2021 Salı    Hit: 2339

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol