19 Mayıs 2024 Pazar   

MHP’DEN DEPREMZEDELERE ZİYARET

MHP’DEN DEPREMZEDELERE ZİYARET
 

MHP Bayrampaşa İlçe Teşkilatı, ‘Komşum nasılsın’ programı kapsamında ilçedeki vatandaşların yanı sıra Bayrampaşa’ya gelen depremzede aileleri de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletiyor.
Tüm Türkiye’yi derinden etkileyen depremler nedeniyle ülkemiz yaraları bir nebze de olsa sarabilmek için seferber olurken, MHP Bayrampaşa teşkilatı da Bayrampaşa Ülkü Ocakları ile birlikte topladıkları tüm yardım malzemelerini deprem bölgesine göndermenin yanı sıra 2 araç ve 8 teknik personelden oluşan ekibi de deprem bölgesinde görevlendirdi.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Av. İsmail Arsan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ‘Komşum nasılsın’ programı kapsamında Bayrampaşa’da ikamet eden vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hem istek ve önerilerini dinlediler hem de 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin önemine değindi.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı deprem bölgelerinden gelerek ilçedeki çeşitli mahallelerde bulunan akrabalarının yanına gelen depremzede aileleri de ziyaret ediyor. Depremzede ailelere geçmiş olsun dileklerini ileten MHP’liler, “Yaraları hep birlikte saracağız” ifadelerini kullandı.

DEPREMZEDELER İÇİN MEVLİT
MHP Bayrampaşa teşkilatı, depremde şehit olan tüm vatandaşlar için İlçe Kadın Kolları olarak Mevlit düzenledi. MHP Bayrampaşa’dan yapılan açıklamada, “Allah mevlidimizi, dualarımızı kabul, şehitlerimize rahmet, depremzede ve yakınlarına sabır ihsan eylesin” denildi.

KADINLAR GÜNÜ’NDE BAŞKANDAN JEST
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı 8 Mart’ta yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı AV. İsmail Arslan, yönetim kurulu toplantısı öncesinde yönetimde bulunan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı ve çiçek takdim etti.

SEÇİM TOPLANTISI YAPILDI
MHP Bayrampaşa teşkilatı son olarak da MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim ve yönetim kurulunun düzenlediği İlçe Başkanları Toplantısı’na katıldı. Toplantıda 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimler ele alındı ve yapılacak çalışmaların planlaması gerçekleştirildi.

Tarih: 14 Mart 2023 Salı    Hit: 1417

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol