26 Ekim 2020 Pazartesi   

KORONAVİRÜS DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KORONAVİRÜS DENETİMLERİ SÜRÜYOR
 

Bayrampaşa’da koronavirüs salgınına karşı kaymakamlık ve belediye yetkililerinin denetimleri sürüyor. Denetimlere zaman zaman da Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Belediye Başkanı Atila Aydıner de katılıyor.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Belediye Başkanı Atila Aydıner ile birlikte, geçtiğimiz günlerde pandemi tedbirleri kapsamında ilçe genelinde yapılan denetleme ve kontrol çalışmalarına katıldı.
Şenel ve Aydıner, pandemi tedbirleri kapsamında Bayrampaşa Şehir Parkı’nda bulunan lunapark, kafeler, oyun parkları ile yürüyüş yollarında incelemelerde bulundu. Maske, mesafe ve temizlik üçlüsünün virüs ile mücadelede en önemli tedbir olduğunu belirten Şenel ve Aydıner, parktaki vatandaşlar ve çocuklar ile de sohbet etti, onlara virüsten korunma yöntemlerini anlattı.
İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliği'ne gönderilen "Covid-19 Tedbirleri Denetimleri" kapsamında Bayrampaşa’daki kahvehaneler, kafeler, AVM'ler, güzellik salonları, kuaförler, lokanta ve restoranların denetimleri devam etti.

Tarih: 25 Ağustos 2020 Salı    Hit: 8546

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol