15 Ekim 2021 Cuma   

KASAP ŞAKİR/IZGARA

KASAP ŞAKİR/IZGARA
 

2014 yılından günümüze ulaşan tecrübesiyle yeme-içme sektöründe hizmet veren Kasap Şakir/Izgara, kasap & ızgara konseptinin ilk öncülerindendir. Geçtiğimiz günlerde Cevizlibağ’daki Kale Avrupa Konutları’nda yenilenen yüzü, güleryüzlü personeli ve hijyen kurallarının üst seviyede olduğu mekan yeni yerinde hizmete girdi. 

• Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz içeriye adım attığınız anda sıcak atmosferi, sakin, temiz, ferah ve farklı dekorasyonuyla sizi şaşırtacak olan Kasap Şakir/Izgara yeni yerinde hizmete girerken, bizde bu güzel müessesenin müdürü Celalettin Bolat’tan bilgiler aldık.
Kasap Şakir/Izgara’nın, kendini sürekli geliştiren; helal, temiz ve lezzetli ürünlerinden taviz vermeyen ürün çeşitliliğini arttırarak hizmetine devam ettiğini belirten Bolat; “2014’ten beri sektörde sürekli kendimizi geliştirerek ilerliyoruz. Müşterilerimize misafir gözüyle bakıp, hizmetlerimizi onların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştiriyoruz. Şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Et reyonumuzda bulunan 30’a yakın ürünümüz, TGK Et ve Et Ürünleri Tebliği'ne uygun olarak, doğal ortamlarda beslenen hayvanların etleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Ürünlerimizin tümü Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır. Önceliğimiz; bizi tercih eden misafirlerimize hak ettikleri kalite ve hizmeti vermektir. Hedefimiz; sektörümüze değer katmak ve gelişmesine gayret etmek. Vale hizmetimizin verildiği müessesemizde, otopark sorunumuz da bulunmuyor. Lezzetli ürünlerimizi Kasap Şakir/Izgara şubelerimizi arttırarak daha çok insanımızla buluşturmak istiyoruz. Yeni şubemiz çok yakında Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi’ndeki Birlik Park Ada’da hizmete girecek” dedi.

KASAP ŞAKİR/IZGARA’DA NE YENİR?
150 kişilik kapasiteye sahip mekanda, kahvaltı, çorba, ızgara, salata, meze, tatlı, soğuk ve sıcak içecek çeşitlerinin yanı sıra Balkanlardan gelen lezzet Brownissa’yı da bulabilirsiniz.
Çorbalar: Mercimek, Ezogelin, kış aylarının vazgeçilmesi meşhur Gerdan Çorbası.
Kahvaltı menüsü: Serpme kahvaltı, Kahvaltı Tabağı.
Et menüsü: Saç Kavurma, Dallas Steak, T-bone Steak, Dana Antrikot, Dana Bonfile, Dana Lokum, Dana Kontrafile, Dana Şaşlık, Dana Şiş, Kuzu Pirzola, Kuzu Külbastı, Kuzu Leblebi, Kuzu Küşleme, Kuzu Kaburga, Kuzu Böbrek, Kuzu Şiş, Tavuk Pirzola.
Sucuk-Sosis (kendi imalatımız): Kangal Sucuk, Hellim Fıstıklı Sucuk, Hellim Şiş Kangal Sucuk ve Sosis.
Köfte: Şakir Special Köfte, Kaşarlı Köfte, Satır Köfte, Acılı Köfte.
Mantar: Kaşarlı Mantar Izgara, İstiridye Mantar Izgara.
Hamburger: Şakir Burger.
Özetle, Kasap Şakir/Izgara, ete dair her şeyi fazlası ile size sunuyor. Çok kaliteli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş masaları ile de kalabalık şekilde gelip rahat oturabileceğiniz bir yer. Et ile ilgili tüm sorularınız yanıtlanıyor. Üstüne üstlük ekstra bilgiler bile alıyorsunuz. Kısaca Kasap Şakir/Izgara et severlerin dikkatini çekecek çok iyi bir mekan.


HABER: CEMİL SAĞLAM

Tarih: 14 Eylül 2021 Salı    Hit: 4601

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol