18 Mayıs 2021 Salı   

KADİR TOPBAŞŸ TAN TEŞŸEKKÜR ZİYARETİ

KADİR TOPBAŞŸ TAN TEŞŸEKKÜR ZİYARETİ
 

Yeni kurulan bir ilçe olmasından dolayı henüz kapsamlı bir binası olmayan Sultangazi Belediyesi, misafirini geçici olarak hizmetlerini sürdürdüğŸü eski GOPAŞ yönetim binasında ağŸırladı.

Kadir TopbaşŸ burada kurucu ilçe Belediye BaşŸkanı Cahit Altunay ve ekibi tarafından karşŸılandı. Kadir TopbaşŸ yaptığŸı kısa açıklamada yeniden bu göreve seçilmesi için emek sarfeden herkese teşŸekkür etti.

İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ, Sultangazi Belediyesi`ndeki ziyaretini tamamladıktan sonra Akparti Sultangazi İlçe BaşŸkanlığŸına geçti. Beraberinde Sultangazi Belediye BaşŸkanı Cahit Altunay ve meclis üyeleri ile geldiğŸi Akparti Sultangazi İlçe BaşŸkanlığŸında, İlçe BaşŸkanı Av.Murat Atım ve İlçe Yöneticileri tarafından karşŸılanan İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ`a burada bir çiçek hediye edildi.

Çiçeklere olan hassasiyeti ile burada da gözlerden kaçmayan TopbaşŸ, hediye olarak kendisine verilen çiçeğŸi akşŸama kadar kurumadan eve götürmesi gerektiğŸini belirterek görevlilere teslimi sırasında özel talimatlar verdi.

İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ`ın Akparti Sultangazi ilçe başŸkanlığŸı ziyaretine ilçe yöneticilerinin yanısıra çok sayıda vatandaşŸın da ilgi gösterdiğŸi gözlemlendi. Özellikle Akparti Sultangazi İlçesi Hanımlar Kolu yöneticilerinin tam kadro hazır bulundukları dikkat çekti.  [Durumhaber]

Kaynak: Gophaber

Tarih: 4- Nisan 2009 Çarşamba    Hit: 241

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol