25 Kasım 2020 Çarşamba   

KADİR TOPBAŞŸ'TAN ERHAN EROL'A ÖVGÜ

KADİR TOPBAŞŸ'TAN ERHAN EROL'A ÖVGÜ
 

Kadir TopbaşŸ'a GOP'ta vatandaşŸlardan büyük sevgi gösterisi
İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ ziyaret ettiğŸi GaziosmanpaşŸa’da sevgi gösterileriyle karşŸılandı.

TopbaşŸ, GOP'lu Erhan başŸkanın kıymetini bilmeli....

 

Beraberinde GaziosmanpaşŸa Belediye BaşŸkanı Dr. Erhan Erol ve Ak Parti GaziosmanpaşŸa İlçe BaşŸkanı İsmail ErgüneşŸ’te bulunan TopbaşŸ, “GaziosmanpaşŸalılar Erhan Erol gibi bir başŸkana sahip olduğŸu için çok şŸanslı.

Erhan BaşŸkan genişŸ vizyona sahip çok çalışŸkan bir başŸkandır. Bugüne kadar kendisini projeleriyle ispat etmişŸ geleceğŸi çok parlak olan değŸerli başŸkanımıza mutlaka sahip çıkalım’’ dedi.

 

İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ gençleri uyardı;

‘TOPLUMUN BOZAMADIĞI KİŞİYİ, BİR ARKADAŞI KOLAYLIKLA BOZABİLİR…

 

İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ seçim çalışŸmalarını aralıksız sürdürüyor. GittiğŸi her yerde vatandaşŸlar tarafından sevgi gösterileriyle karşŸılanan TopbaşŸ dün de GaziosmanpaşŸa’daydı. Kadir TopbaşŸ’ın GaziosmanpaşŸa ziyareti, ilçe merkezinde başŸladı. GaziosmanpaşŸa Belediye BaşŸkanı Dr. Erhan Erol ve İlçe BaşŸkanı İsmail ErgüneşŸ’le  birlikte seçim otobüsü ile ilçeyi karışŸ karışŸ gezen ve halkı selamlayan TopbaşŸ’a vatandaşŸlar güzergah boyunca  sevgi gösterilerinde bulundu. Gittikleri her yerde halkla kucaklaşŸan, onların dertlerini, isteklerini dinleyen TopbaşŸ, Yıldıztabya İrtibat bürosunun açılışŸını yaptı. TopbaşŸ, partililere yaptığŸı konuşŸmada ilimize, ilçemize bu seçimde de  sahip çıkın. Birlik ve beraberlik içinde  olursak AK Parti bu seçimde sandıkları patlatacaktır dedi.

 

TopbaşŸ, daha sonra GaziosmanpaşŸa Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti. Burada atılan konfetilerle karşŸılanan TopbaşŸ ve BaşŸkan Erol daha sonra gençlerle sohbet ettiler. Artık dünyada uzak ve yakın diye bir şŸey kalmadığŸını çalışŸırken ve rekabet ederken tüm dünya ile rekabet edildiğŸini belirten Kadir TopbaşŸ, “ArkadaşŸ seçerken çok dikkatli olalım. İyi bilmelisiniz ki bir koca toplumun bozamadığŸı bir kişŸiye tek bir arkadaşŸı bile rahatlıkla bozabilir. Sizlerin en yakın arkadaşŸları da kitaplar olmalı. BüyükşŸehir Belediyesi olarak GaziosmanpaşŸa ilçemizde yapılan hizmetleri her zaman destekledik. DesteğŸimiz Allah’ın izniyle 29 Mart’ta yeniden göreve geldiğŸimizde de devam edecektir. Sizlerde başŸkanınızın tüm çalışŸmalarına destek olun’’ şŸeklinde konuşŸtu.

İBB BaşŸkanı Kadir TopbaşŸ daha sonra gün boyu ilçe gezisini sürdürdü.

 

Tarih: 2- Şubat 2009 Cuma    Hit: 1605

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol