27 Şubat 2021 Cumartesi   

KADINLARA HUKUKİ DANIŞMANLIK

KADINLARA HUKUKİ DANIŞMANLIK
 

Eyüpsultan Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kadınlara yönelik yepyeni bir hizmet başlattı.
Bu kapsamda ilçede bulunan kadınlara, yönelik hukuki danışmanlık hizmeti verilmeye başlandı.
Eyüpsultan Belediyesi'nde Hukuk İşleri Danışmanı olarak görev yapan Nurhan Avcı, Eyüpsultan Belediyesi tarafından Eyüpsultanlı kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti verilmeye başladığının müjdesini verdi.
20 yıldır avukatlık yapan Avcı konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: "Eyüpsultan Belediyesi olarak Eyüpsultanlı kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Bilinçli ve güçlü kadınların toplumu geliştireceğine inanıyoruz. Bu inançla kadınların hukuksal yönden de güçlenmelerini ve haklarının bilincinde olmalarını istiyoruz. Bir haksızlığa uğradığını düşünen kadınlarımıza yol gösteriyoruz. Hukuki tavsiyelerde ve yönlendirmelerde bulunuyoruz."
Eyüpsultan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü'nün ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyen Eyüpsultanlı kadınlar 0212 440 04 81 numaralı telefondan randevu alabilirler.

Tarih: 09 Ocak 2020 Perşembe    Hit: 1488

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol