21 Temmuz 2024 Pazar   

HİLMİ İNAN VEFAT ETTİ

HİLMİ İNAN VEFAT ETTİ
 

Uzun yıllar Bayrampaşa Orta Mahalle muhtarı olarak görev yapan Mehmet Hilmi İnan vefat etti.
Bayrampaşa’nın sevilen muhtarlarından olan ve uzun yıllar Orta Mahalle Muhtarı olarak görev yapan, 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde ise aday olmayan Mehmet Hilmi İnan 80 yaşında kalp yetmezliği sonucu dün vefat etti.
Merhum Mehmet Hilmi İnan’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevik Kuvvet Yani Ülker Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Silivrikapı’daki aile kabristanlığına defnedildi.
Cenaze namazına Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, önceki dönem belediye başkanı Atila Aydıner, siyasi partilerin temsilcileri, mahalle muhtarları, ailesi yakınları ve çok sayıda seveni katıldı.
Orta Mahalle’de Hilmi İnan’ın görev yaptığı dönemde uzun yıllar aza olarak görev yapan ve son yerel seçiğmlerde muhtar olarak seçilen Yavuz Son, çok üzgün olduğunu belirterek, “Dün sabah evine gittiğimde vefat ettiğini öğrendik. Kalp yetmezliği sonucu vefat ettiği bildirildi. 4 yıl önce eşini kaybetmişti. Eşinin yanına defnettik. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun” dedi.
Paşavizyon Gazetesi olarak, Mehmet Hilmi İnan’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Tarih: 10 Temmuz 2024 Çarşamba    Hit: 1151

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol