25 Kasım 2020 Çarşamba   

HAYATİ YAZICI SULTANGAZİ'DEYDİ

HAYATİ YAZICI SULTANGAZİ'DEYDİ
 

Devlet Bakanı ve BaşŸbakan Yardımcısı Hayati YAZICI Habipler Rize Kömürcü Köyü DerneğŸi şŸölenine katılmak üzere Sultangazi’deydi. Belediye Meclis ܜyesi İlyas AVCILAR’ın daveti üzerine şŸölene işŸtirak eden YAZICI’nın yanı sıra Belediye BaşŸkanı Cahit ALTUNAY ve AK Parti İlçe BaşŸkanı Av. Murat ATIM da programda hazır bulundu.

          
Yüzlerce vatandaşŸın da ilgi gösterdiğŸi şŸölende söz alan Murat ATIM, YAZICI’ya teşŸekkürlerini sunarak, seçimlerde kazandıkları zafere, yapacakları çalışŸmalarla layık olacaklarını belirtti. Şöleni düzenleyen Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi İlyas AVCILAR ise davetini kırmayarak ilçeye teşŸrif eden Hayati YAZICI’ya minnettar olduğŸunu dile getirdi. 

       
   Sultangazi Belediye BaşŸkanı Cahit ALTUNAY ise yapmışŸ olduğŸu konuşŸmada henüz yeni bir belediye olduklarını, belediye binalarının olmadığŸını ve de bu sebepten dolayı halktan anlayışŸ beklediklerini belirterek şŸunları söyledi : “İlçeye sunacağŸımız hizmetler bu sebeplerden ötürü gecikebilir, sizden bu konuda en az 2-2,5 ay daha anlayışŸ istiyoruz. Henüz şŸirketlerimiz olmamasına rağŸmen özel olarak parayla asfalt alıyoruz ve yama çalışŸmalarına başŸladık. Ayrıca merak edilen bir konu olan vergi ödemelerini vatandaşŸımız GaziosmanpaşŸa’ya değŸil bize yapabilirler. Bunların yanında bize oy vermişŸ olan her iki vatandaşŸımızdan birine minnet ve teşŸekkürlerimi sunuyorum.” 

           
Şölende son sözü ise Devlet Bakanı ve BaşŸbakan Yardımcısı Hayati YAZICI aldı. KonuşŸmasına İlyas AVCILAR’ı överek ve teşŸekkür ederek başŸlayan YAZICI, şŸu ifadeleri kullandı: “AK Parti’nin seçimlerde en düşŸük oy aldığŸı şŸehir olan Hakkari’deki yüzde 21’lik oy oranı dahi CHP’nin Türkiye geneli ortalamasından daha üsttedir. Halkımıza göstermişŸ olduğŸu bu büyük desteğŸin karşŸılığŸını belediyeler bazındaki hizmetlerimizle vereceğŸiz.  Cahit ALTUNAY’a da sahip çıkın, çünkü o çok çalışŸkan ve kabına sığŸmayan birisi. Eminim ki burası 3-4 sene sonra çok daha farklı olacak.”

          
  KonuşŸmaların ardından Devlet Bakanı Hayati YAZICI, Sultangazi Belediye BaşŸkanı  Cahit ALTUNAY ve Ak Parti Sultangazi İlçe BaşŸkanı Murat ATIM’A birer plaket takdim edildi. Program Karadenizli sanatçı Erol ŞAHİN’in şŸarkıları ve konuklara dağŸıtılan etli pilavla devam etti. 

                                                         Emrah SOĞUKPINAR

Yeniumuthaber 

Tarih: 4- Nisan 2009 Çarşamba    Hit: 1938

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol