08 Ekim 2022 Cumartesi   

GOPARK NİSANDA İKİNCİ SALONUNU HİZMETE AÇIYOR

GOPARK NİSANDA İKİNCİ SALONUNU HİZMETE AÇIYOR
 

Henüz hizmete gireli bir yıl olmasına rağŸmen kısa zamanda büyük atılım yapan GOPARK, Grand Salon’un ardından ikinci salonunu da hizmete açıyor.

 

stanbul’un önemli yatırımlarından biri olan GOPARK, atılımlarını sürdürüyor. Türkiye’de üstün hizmet ve üretim kapasitesine sahip olan tesisler, İSO, TSE ve CE gibi belgelerle tescillenmişŸ olan HaktaşŸ Madencilik, kendi bünyesinde barındırdığŸı 8 farklı şŸirketle madencilik, akaryakıt ve inşŸaat alanda yatırımlarını sürdürüyor. AA İnşŸaat firması adı altında geçen yıl şŸubat ayında kısmi olarak yürürlüğŸe giren GOPARK sosyal tesisleri, 780 araçlık otoparkın ardından 2009 yılı nisan ayında Grand Salonunu hizmete açtı. Bölgede artan talebi karşŸılamak üzere önümüzdeki ay II. Salonunu da hizmete almayı amaçlayan GOPARK sektöre hızlı bir girişŸ yaptı.

36 bin metrekare alanıyla her türlü sosyal etkinliklere ev sahipliğŸi yapan GOPARK, bünyesinde 154 personelle en kusursuz hizmeti vermeye çalışŸıyor. Gelen ve giden davetlilerin rahat etmesi için tesiste 2 girişŸ ve 3 çıkışŸ kapısı bulunuyor. Tesiste ayrıca bin metrekarelik fitness salonu, 1200 metrekarelik restaurant ve cafe, 2500 kişŸilik çok amaçlı salon ve bin metrekarelik çocuk dünyası salonu ile her türlü talebi karşŸılamaya çalışŸıyor. Grand Salon, başŸta düğŸün olmak üzere eğŸlence için özel dizayn edilmişŸ aydınlatma elemanları ve görsel şŸovları ile de farklı bir konsept oluşŸturuyor. Sosyal tesisler içerisinde ayrıca yürüyüşŸ ve gezinti alanları, süs havuzu, heykeller ve oturma birimleri de yer alıyor.

HER TܜRLܜ KONFOR DܜŞÜœNܜLDܜ

Tesisler hakkında bilgi veren GOPARK Genel Koordinatörü Volkan Sakar, tesislerde her türlü güvenlik önleminin düşŸünüldüğŸünü belirterek, “Otoparkımızda herhangi bir yangın esnasında wilo pompa ile çalışŸan spring sistem yangın söndürme sistemimiz mevcut. Otoparkta egzos gazlarından dolayı oluşŸabilecek olumsuzluğŸu giderebilmek için havalandırma sistemimiz mevcut. Buraya bırakılan araçlar görevlilerimiz tarafından 24 saat boyunca 70 kamera ve 20 personel ile kontrol edilmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışŸını ilke edinen GOPARK’ta müşŸterilerimize her türlü konforu sunuyoruz” dedi.

GOPARK tesisleri bünyesinde bulunan Grand Salon 1400 kişŸilik kokteyl ve 900 kişŸilik yemek organizasyonlarını, nisan ayında hizmete açacağŸımız ikinci salonunda ise 850 kişŸilik kokteyl ve 400 kişŸilik yemek organizasyonlarını müşŸterilere rahatlıkla sunabiliyor. GOPARK Genel Koordinatörü Volkan Sakar, tesislerin fiyat politikasıyla ilgili yaptığŸı açıklamada, “Biz burada hem kurumsal şŸirketlere hem de bireysel müşŸterilere rahatlıkla hizmet verebilmekteyiz. Tesisimiz bir gün çok iyi uluslar arası bir şŸirketin gala yemeğŸini verirken, ertesi gün standart bir Türk düğŸününe ev sahipliğŸi yapabilmektedir. Alt yapımız buna uygun hazırlanmışŸtır. Rakam politikası olarak baktığŸımızda, biz GaziosmanpaşŸa’da yaşŸayan hiç kimseyi unutmadık. Rakamlarımızı elimizden geldiğŸi kadar minimalize ettik ve olması gerekenin çok altına düşŸürdük” diye konuşŸtu.

Tarih: 3- Mart 2010 Çarşamba    Hit: 2706

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol