08 Ekim 2022 Cumartesi   

GOPARK G.O.PAŞŸA’NIN GÖZBEBEĞŸİ

GOPARK G.O.PAŞŸA’NIN GÖZBEBEĞŸİ
 

GOPARK Genel Koordinatörü Volkan Sakar, kısa bir süre önce hizmete giren GOPARK’a gösterilen ilgiden dolayı memnun kaldıklarını söyledi.

Kaliteli ve ucuz hizmet politikasıyla hizmet verdiklerini belirten Sakar, “GOPARK bünyesinde bulunan Merkez Otopark ve Grand Salon’a gösterilen talep bizleri mutlu ediyor. Ayrıca Merkez Otopark ile alışŸılagelmişŸ otopark kavramlarını yıkıp, gerçek otopark hizmetinin nasıl olması gerektiğŸi konusunda herkese örnek olmaktadır. Ucuz fiyat politikasıyla verdiğŸimiz hizmetler neticesinde bizim fiyatlarımız bölgede faaliyet gösteren otopark fiyatlarından daha ucuzdur. Biz süreli otoparklarda 5 TL ücret alırken, abonman ücretlerimiz ise aylık sadece 111 TL’dir. Fiyatlarımızı ucuz tutarak herkesin yararlanmasını amaçladık” diye konuşŸtu.

ESNAF İSTEDİ, BܜYܜKŞEHİR

BELEDİYESİ PROJELERİ BAŞLATTI

Çevrede yapılan çalışŸmalar hakkında da bilgi veren Sakar, “GOPARK çevresinde yürütülen çalışŸmalar, yaya yolunu ve araç trafiğŸini rahatlatmak amacıyla İstanbul BüyükşŸehir Belediyesi tarafından başŸlatılmışŸtır. GeçtiğŸimiz günlerde SalihpaşŸa caddesinde başŸlatılan yol çalışŸması uzun süredir başŸta esnaf ve vatandaşŸ şŸikÜ¢yetleri üzerine hayata geçirilmişŸ bir projedir. Bu proje tamamlandığŸında araç trafiğŸi akışŸında herhangi bir sıkıntı kalmayacak ve esnafın da şŸikayetçi olduğŸu düzensizlik ortadan kalkacaktır” diye konuşŸtu.

Tarih: 2- Aralık 2009 Pazartesi    Hit: 3418

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol