19 Mayıs 2024 Pazar   

GOP AK PARTİ BASIN İLE BULUŞŸTU

GOP AK PARTİ BASIN İLE BULUŞŸTU
 

 

AK Parti GaziosmanpaşŸa İlçe BaşŸkanlığŸı, GümüşŸ restaurantta yerel basına kahvaltı verdi.

AK Parti GaziosmanpaşŸa İlçe BaşŸkanlığŸı, GümüşŸ restaurantta basına kahvaltı vererek, yerel basınla bir araya geldi. Kahvaltıya katılımda, AK Parti İlçe BaşŸkanı İsmail ErgüneşŸ, AK Parti İlçe BaşŸkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz, birim başŸkanları ve yerel basın katıldı. Kahvaltının ardından bir konuşŸma yapan, İsmail ErgüneşŸ şŸunları kaydetti. "Yerel basına öncelikle teşŸekkür ediyorum. Yerel basınla sık sık bir araya gelmek istiyoruz. Hem çalışŸmalarımızı anlatmak, hem de dertleşŸmek amacıyla bu tür kahvaltı programlarımız olacak. Bu dönem içerisinde, GaziosmanpaşŸa'da yapılan bazı çalışŸmaların tam oalrak halka iletilmediğŸi düşŸüncesindeyim. Öncelikle sağŸlık konusu ele alırsak, BaşŸkanımızın emriyle her mahalleye GaziosmanpaşŸa'da sağŸlık ocağŸı ve 2 semt polinikliğŸi var. SağŸlık alt yapı sorunumuz yok. SağŸlıkta GaziosmanpaşŸa bir üst olarak anılacaktır. 5 adet sağŸlık merkezi tesisi açıldı.EğŸitim alanında ise eski okullarımızı onarım söz konusu idi. Çıraklık eğŸitim merkezimiz var. Spor mekanları konusunda ise, Sultangazi'yi böldükten sonra yerimiz yoktu. Yüzme havuzlu spor alanı olacak diyen ErgüneşŸ, BaşŸbakanımızın onayı ile TRT GaziosmanpaşŸa'ya taşŸınacak ve 60 katlı bir binada olacaktır. Artık adımız, TRT ile duyurulacaktır. Hizmetler bir koordinasyon sürecinden geliyor. Metrol çalışŸmalarımız var. İBB tarafından yapılacaktır.

ErgüneşŸ daha sonra yerel basının sorularını cevapladı. Neden bu tür toplantılara Belediye BaşŸbakanı Erhan Erol katılmıyor sorusuna ise, ErgüneşŸ şŸöyle cevap verdi. " Belediye BaşŸkanımız yoğŸun bir program akışŸı olduğŸu için katılamıyor. Ayrıca seçim sürecide girdiğŸi için katılımı oldukça zor dedi.

Bir başŸka soru ise Sarıgöl'un durumu nedir? sorusuna İlçe BaşŸkanı ErgüneşŸ şŸunları söyledi. Orada oturanlara o sosyal konular uygun fiyatlarla satılacak. Sarıgöl projesi hukuk dışŸı bir eylem gibi gösteriliyor. Bazı kesimler tarafından ama, Sarıgöl yenidoğŸan'da yeni bir yapılandırma ihtiyaçı var” diye konuşŸtu.

Tarih: 2- Şubat 2011 Pazartesi    Hit: 1937

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol