29 Mayıs 2023 Pazartesi   

FESTİVAL COŞKUSU GAZİOSMANPAŞA'YI SARDI

FESTİVAL COŞKUSU GAZİOSMANPAŞA'YI SARDI
 

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali Başladı. Belediye bahçesinde düzenlenen festival, ilk gününde binlerce genci birbirinden eğlenceli etkinlerle buluşturdu.

"Motora, arabaya, rodeoya bindim"
Etkinlikte çok eğlendiğini ifade eden Eyüpcan Özkanar, "Mükemmel, güzel oldu böyle bir yer açmaları, teşekkür ediyoruz yani. Motora bindim, arabaya bindim, rodeoya bindim, her şeyi denedim. Çok iyi, çok güzeldi, maceraya tam katılıyorsun gibi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun" dedi.

"Devam etmesini isterim, çok eğlenceli"
Festival kapsamında karate gösterisi sergileyen Kaan Tüzün, "Çok güzel, dün de gelmiştim. Eğlendim, rodeoya bindik. Burada kata yapıyoruz, temel teknik yapıyoruz. Katada kuşaklara göre zorlukları var. Belediyenin bu etkinliği çok güzel. Devam etmesini isterim, çok eğlenceli" diye konuştu.

"Buradaki enerji çok güzel"
Rabia Akbal ise, "Hem eğleniyoruz hem öğreniyoruz. Bazen çok yoruluyoruz ama işin sonunda başarıya ulaştığımız için mutlu oluyoruz. Buradaki enerji çok güzel. Biz de burada çok eğleniyoruz ve buraya geldiğimiz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Festival heyecanı 20 Mayıs'a kadar sürecek
Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali 20 Mayıs'a kadar; İkilem ve Sakiler konserleri, bilim şenliği, 3X3 basketbol turnuvası, karate, tekvando, muay thai gösterileri, espor müsabakaları, okçuluk, dart, mini golf etkinlikleri, Karizma Show gösterisi, bisiklet akrobasi show, sanal gerçeklik ve simülatör aktiviteleri, 19 Mayıs fener alayı, bando ve kortej, yarışmalar ve daha birçok etkinlik ile devam edecek.

Tarih: 18 Mayıs 2022 Çarşamba    Hit: 1766

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol