08 Temmuz 2020 Çarşamba   

EYÜP SULTAN’DA RAMAZAN GECELERİ

EYÜP SULTAN’DA RAMAZAN GECELERİ
 

Eyüp Belediyesi Ramazan boyunca Eyüplüleri birbirinden renkli etkinliklerle buluşturuyor.

5 Temmuz Cumartesi akşamı Teravih Namazı sonrası Grup Genç, Alibeyköy Vardar Bulvarı’nda sahneye çıktı. Birbirinden güzel eserlerini Eyüplüler için seslendiren Grup Genç, büyük beğeni topladı. Konseri baştan sona seyreden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a kızı Zeynep de eşlik etti. Zeynep Aydın, cep telefonuyla konseri videoya da aldı. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği konser sonrası Başkan grup üyelerine çok teşekkür etti. 

 

Murat Doğru’dan Kemerburgaz’da ilahiler

Aynı sıralarda Murat Doğru da Kemerburgaz Meydanı’nda sahneye çıktı. Doğru, birbirinden güzel ilahileri Kemerburgazlılar için seslendirdi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın da katıldığı konser program Kemerburgazlılar tarafından büyük beğeni topladı. Başkan Aydın, konser sonrası Murat Doğru’ya çiçek vererek teşekkür etti.

 

Eyüp Sultan Meydanı’nda Fatih Koca’dan ilahiler

Eyüp Belediyesi’nin 5 Temmuz Cumartesi akşamı Eyüp Sultan Camii Meydanı’nda düzenlediği özel programda, Tasavvuf Müziğinin güçlü yorumcularından Fatih Koca sahne aldı. Koca ilahilerini Eyüp Sultan’ı ziyarete gelen konuklar için seslendirdi.

Tarih: 08 Temmuz 2014 Salı    Hit: 3229

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol