26 Ekim 2020 Pazartesi   

ÇORAP İMALATHANESİNDE YANGIN

ÇORAP İMALATHANESİNDE YANGIN
 

Bayrampaşa’da çorap imalatı yapılan 2 katlı iş yerinde yangın çıktı. Yangına müdahale sırasında bir itfaiyeci düşerek yaralandı. Yaralı itfaiye eri ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yangın itfaiye ekiplerinin iki saat süren çalışmasıyla söndürüldü.
Yangın, dün saat 12.30 sıralarında Terazidere Mahallesi Elmas Sokak'ta çorap imalatı yapan iki katlı bir iş yerinin ikinci katında henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. 
Yangını gören çevredekiler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine çok itfaiye  ekibi sevk edildi. Yangına müdahale eden  itfaiye eri Kenan Karadaş merdiven boşluğuna düşerek yaralandı. Yaralanan itfaiye eri sağlık ekipleri tarafından ambulansla çevredeki bir hastaneye kaldırıldı.
Çevredeki iş yerlerinde çalışan vatandaşlar, “Yukarıdan yüksek bir ses geldi. Şiddetli bir duman gördük. İçeriden ‘Yardım edin’ diye bağıranlar oldu. Yangın tüpüyle müdahale etmek istedik ancak şiddetli duman olunca başaramadık. İçeriye giren bazı arkadaşlarımız dumandan etkilendi. İtfaiye ekipleri müdahale ederken bir itfaiyeci düştü. Çorap imalathanesi olduğu için yangın kısa sürede çoğaldı. Neyse ki itfaiye ekipleri müdahale ettiler” ifadelerini kullandılar.
Yangın itfaiye ekiplerinin iki saat süren çalışmasıyla söndürüldü, binada hasar oluştu.

Tarih: 05 Şubat 2020 Çarşamba    Hit: 1682

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol