27 Kasım 2020 Cuma   

ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER
 

Milyonlarca öğrenci karnelerini alarak 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk dönemini tamamladı. Çocukları kültür-sanatın büyülü dünyasıyla buluşturan Sultangazi Belediyesi, çocukların tatillerini daha verimli geçirmelerini sağlamak için birbirinden renkli etkinlikler hazırladı. Sultangazi Belediyesi Mimar Sinan Kültür-Sanat sezonu kapsamında tiyatrodan söyleşiye, müzikalden çocuk gösterilerine kadar bir çok etkinlik minik izleyicilerle buluşuyor.
'Çocukların kültür-sanatla iç içe olmasını önemsiyoruz' diyen Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, sömestr tatilinde çocukların eğlenmesi kadar kaliteli zaman geçirmesi gerektiğini de belirtti. Başkan Dursun, "Çocuklarımızın tatillerini daha verimli geçirmelerini sağlamak adına hem eğlenceli hem de eğitici etkinlikler düzenledik. Tiyatro oyunlarıyla çocuklarımızın görerek öğrenmelerini sağlıyor, aynı zamanda yaşıtlarıyla zaman geçirerek sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz. Tüm yavrularımızı kültür- sanat etkinliklerine bekliyoruz" diye konuştu.
Sultangazi Belediyesi Etkinlik Salonu ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek gösterilere katılmak için sultangazi.bel.tr adresinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Tarih: 22 Ocak 2020 Çarşamba    Hit: 1413

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol