21 Temmuz 2024 Pazar   

CHP’DE YENİ BAŞKAN CEVHEROĞLU

CHP’DE YENİ BAŞKAN CEVHEROĞLU
 

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Olağan Kurultay ve değişim rüzgarları devam ediyor. 2023 yılında Bayrampaşa ilçe yönetiminin değişmesinden sonra, geniş bir katılımla yapılan 5. Olağan Kadın Kolları Kurultayında CHP Bayrampaşa Kadın Kolları yeni başkanı olarak Zuhal Cevheroğlu seçildi.
Eski kadın kolları başkanı Arzu Doyran’ın Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi olması dolayısıyla yapılan seçimde Zuhal Cevheroğlu CHP Bayrampaşa Kadın Kolları Başkanı oldu.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Alican Çam’ın da hazır bulunduğu kongrede yeni başkan seçilen Zuhal Cevheroğlu’nu ilk tebrik edenler de bu iki isim oldu.
CHP Bayrampaşa Kadın Kolları Başkanı Zuhal Cevheroğlu, kendisini ve yönetimini bu göreve layık gören tüm delege ve üyelere teşekkür etti.
Başkan Zuhal Cevheroğlu, daha sonra ise yönetim kurulu ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya da nezaket ziyaretinde bulundular.
Zuhal Cevheroğlu başkanlığındaki CHP Bayrampaşa Kadın Kolları yeni üyeleri şöyle:
Asil Üyeler: Aysun İşcan, Aysun Menduh, Cansu Hocaoğlu, Dilek Bal, Edina Yılmaz, Fatma Kurt, Gülcan Kanatlar, Hülya Güler, Hülya Kasalar, Nur Şen.
Yedek Üyeler: Ayşe Ayık, Esra Mısırlı, Fatma Kif, Gönül Yıldıran, Hülya Tanrıverdi, İlkay Çakar,  Nergiz Tufan, Pembe Sapmaz, Sibel Kadıoğulları, Yadigar Yalçın. 

Zuhal Cevheroğlu kimdir?
Uzun yıllardır kadın kolları ve ilçe yönetiminde aktif olarak görev almış olan Zuhal Cevheroğlu 1968 doğumlu, evli ve 2 çocuk annesidir.
Kimya sektöründe iş hayatını devam ettirip, emekli olan Zuhal Cevheroğlu, halen İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümünde eğitimini sürdürmekte.

Tarih: 08 Temmuz 2024 Pazartesi    Hit: 1957

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol