08 Ekim 2022 Cumartesi   

CHP’DEN CUMHURİYET’E ÖZEL KUTLAMA

CHP’DEN CUMHURİYET’E ÖZEL KUTLAMA
 

Cumhuriyet’in kuruluşŸunun 86. yılı dolayısıyla CHP GaziosmanpaşŸa İlçe TeşŸkilatı, GOPARK’ta renkli bir kutlama programı hazırladı. CHP’li üye ve partililerin büyük rağŸbet gösterdiğŸi etkinlik, GaziosmanpaşŸa’nın gözde mekanlarından GOPARK’ta düzenlendi. İlçe teşŸkilatı toplantısının da bu geceye özellikle denk getirildiğŸini belirten CHP GaziosmanpaşŸa İlçe BaşŸkanı Yılmaz Yıldırım, davetlilere kapıda karşŸıladı.

Geceye CHP Genel BaşŸkanı Yardımcısı Mustafa Özyürek, milletvekilleri Mehmet Sevigen, Bihlun Tamaylıgil, Çetin Soysal, CHP il yöneticileri, CHP’nin çeşŸitli ilçe başŸkanları, DSP il ve ilçe yöneticileri ile partililer ve misafirler katıldı.

1 TL’LİK SEMBOLİK SATIŞ

29 Ekim kutlama programında bir konuşŸma yapan CHP GaziosmanpaşŸa İlçe BaşŸkanı Yılmaz Yıldırım, geceye gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşŸekkür ettiğŸi konuşŸmasında “İyi ki siz varsınız, iyi ki Cumhuriyet var, iyi ki CHP var” diye konuşŸtu.

Gecede milletvekilleri de söz alarak birer konuşŸma yaptı. Bihlun Tamaylıgil ise “Atatürk’ün bize iki emaneti var. Biri Cumhuriyet, diğŸeri CHP! Bu iki değŸere sahip çıkalım” dedi.

Gece orkestra eşŸliğŸinde devam etti. Ahmet Selçuk İlkan şŸiirleri ile geceye renk kattı. Sahne alan sanatçılarla konuklar neşŸeli dakikalar geçirdiler. Zaman zaman Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile marşŸlar çalındı, bayraklar dalgalandırıldı.

Tarih: 1- Kasım 2009 Salı    Hit: 1679

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol