08 Ekim 2022 Cumartesi   

BİLAL ERDOĞAN, GENÇLERLE BULUŞTU

BİLAL ERDOĞAN, GENÇLERLE BULUŞTU
 

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’ne ziyarette bulundu. Burada Sanat Akademisi ve Okçuluk kursu öğrencileriyle bir araya gelen Erdoğan’a Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta eşlik etti. Başkan Usta ile birlikte derslikleri ve atölye odalarını gezen Erdoğan, akademinin faaliyetleri ve Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin gençlere yönelik hizmetleri hakkında bilgiler aldı. Ziyarette Dünya Etnospor Konfederasyonu ile Gaziosmanpaşa Belediyesi arasında ortak projeler geliştirilmesi adına istişarelerde bulunuldu.

ÖĞRENCİLERİN YETENEKLERİ ERDOĞAN’DAN ALKIŞ ALDI
Sanat Akademisi resim öğrencilerinin kurslardan aldıkları eğitimlerle açtığı resim sergisini gezen Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, tabloları tek tek inceledi. Ardından Okçuluk Salonu’na geçen Erdoğan’a, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin okçuluk eğitimleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Bilal Erdoğan, burada ok atışı da gerçekleştirdi. Piyano, Resim, Tiyatro ve Drama sınıfı öğrencilerinin derslerine de katılan Erdoğan, öğrencilerin performanslarını izledi ve genç yetenekleri alkışladı.

GENÇLERE TAVSİYELERDE BULUNDU
Gençleri yetenekleri dolayısıyla tebrik eden Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, bir süre onlarla sohbet etti. Öğrencilere hedefledikleri meslekleri soran Erdoğan, kariyer hedeflerine ulaşmak için çalışırken dini, milli ve manevi değerlerimize de sahip çıkmaları gerektiğini belirtti. Bilal Erdoğan, ziyaretinin ardından gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Tarih: 24 Ocak 2020 Cuma    Hit: 2012

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol