21 Nisan 2024 Pazar   

BATİAD’DAN DÜNYA KAZAK GİYME GÜNÜ DEFİLESİ

BATİAD’DAN DÜNYA KAZAK GİYME GÜNÜ DEFİLESİ
 

Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İş Adamları Derneği (BATİAD), İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB), İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri Birliği (İHTİB), İstanbul Ticaret Odası ( İTO), Bayrampaşa Belediyesi, Meriç İplik, Sibel Tekstil, Şireci İplik, Uğurlu İplik, Kartopu İplik, Titanic Business Hotel sponsorluğu ile bir defile düzenledi.

Öncesinde  9 Şubat Dünya Kazak Giyme Günü münasebetiyle Türkiye genelinde 10 bin kimsesiz çocuğa kazak hediye eden BATİAD’ın Bayrampaşa Titanic Businness Otel’de yapılan defilesinde birbirinden ünlü isimler podyuma çıktı. Sunuculuğunu ünlü manken Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu yaptığı defilede, Banu Noyan’ın kareografisiyle Çağla Şikel, Şenay Akay, Ece Gürsel, Irmak Atuk, Hasan Yalnızoğlu,  Serkan Tan Ormancı, Caner Tanrıverdi’nin de aralarında bulunduğu toplam 20 manken podyuma çıktı. Gecede şarkıcı Banu Zorlu da podyuma çıktı.

Defileye Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, BATİAD Başkanı Aydın Erten, ünlü organizatör Erkan Özerman ve eski mankenlerden Emine Ün gibi isimler de katıldı. Defilede ürünleri sergilenen firmalar Erten Tekstil, Agül Tekstil, Çulteks Collection, Lcr, Afm, Tarz Cool, Courageous, Wienella Sistina, New Surprise, Yenidoğan Tekstil, Elti Collection, Mys Tekstil, Tricotex Collection, Podyum Park, Sertuğ Triko oldu.

 

 

 

Tarih: 12 Şubat 2014 Çarşamba    Hit: 3247

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol