21 Nisan 2024 Pazar   

BATİAD’DAN DEV İFTAR

BATİAD’DAN DEV İFTAR
 

Bayrampaşa’nın parlayan yıldızı Bayrampaşa Tekstilci Sanayici ve İşadamları Derneği (BATİAD) yine büyüklüğünü göstererek, 5 yıldız hotel konseptini sokağa indirdi.

BATİAD tarafından düzenlenen ‘BATİAD Geleneksel İftar Yemeği’nin beşincisi Eminefendi Caddesi’nde 1500 kişiyle gerçekleşti.
İftara, sanat, spor ve tekstil sektörünün önde gelen temsilcilerinin yanı sıra, İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Alkan, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Balekoğlu, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Cemil Yıldız, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Filiz Çavuşoğlu Oral, MHP Bayrampaşa eski İlçe Başkanı ve işadamı Kadir Başar, Bayrampaşa Kızılay Şubesi Başkanı Okan Aysu, BATİAD Başkanı Aydın Erten, BATİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyesi İlhan Şengüler, İsmail Suaydın, BATİAD eski başkanı Doğan Bakırcı, İTO Elyaf İplik Meslek Komitesi Başkanı Bekir Taner Ateş, Laleli Sanayici İşadamları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyüpkoca, LASİAD Başkan Yardımcısı Mehmet Ocaklı, LASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Münir Dinler, LASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Atken,  İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle, MÜSİAD Tekstil ve Deri Sektör Kurulu Başkanı Ahmet Yazıcı, OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş, OTİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cüneyt Utkan, TRİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balkuv, Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Osman Ege, ÖRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Kurt, Çorap Sanayicileri Derneği Başkanı Hüseyin Öztürk, İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği Başkanı Metin Çetinkaya, Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı İrhan Özhamaratlı, İKHİB Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İKHİB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ekmen, ASKON Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Aydın, Mesiad Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gecu, Bayrampaşa’nın tanınmış işadamlarından Zülfü Koç, Yüksel Aydın, Banu Noyan Event Office’den Banu Noyan, manken Didem Taslan ve küçük oyuncu Emir Berke Zincidi, BATİAD’a üye firma sahipleri ve çalışanlar katıldı. 

ERTEN: YENİ PROJELER ÜRETİYORUZ

İftar yemeğinde bir konuşma yapan BATİAD Başkanı Aydın Erten, BATİAD’ın kısa bir sürede önemli çalışmalar yaparak adından söz ettirdiğini ifade ederek, “BATİAD olarak sektörün sıkıntılarını en aza indirmek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bunun yanı sıra BATİAD olarak sosyal projelere duyarlılık ilkesi ile hareket ederek çeşitli projelerde yer alıyoruz. Bayrampaşa ve ülke ekonomisinin kazanması için yeni projeler üretiyoruz. Bayrampaşa’ya bir ivme kazandırdığımızı düşünüyoruz. Ramazan ayı, 11 ayın sultanı ve zamanların en değerlisidir. Müşterilerimiz, dostlarımız ve çalışanlarımızla oruç açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gece bizlerle olan ve davetimize icabet ettikleri için yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Tarih: 19 Temmuz 2014 Cumartesi    Hit: 2845

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol