19 Mayıs 2024 Pazar   

BAŞKAN MUTLU MAZBATASINI ALDI

BAŞKAN MUTLU MAZBATASINI ALDI
 

31 Mart yerel seçimlerinde Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Hasan Mutlu mazbatasını aldı. Başkan Mutlu mazbatasını aldıktan sonra Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi, parti mensupları ve Bayrampaşalılarla bir araya geldi.
Bayrampaşa İlçe Seçim Kurulu yetkilileri tarafından önce Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Hasan Mutlu’nun mazbatası teslim edildi. Ardından CHP’den Bayrampaşa Belediyesi Meclis üyesi seçilen 18 isim ve Bayrampaşa’nın 11 mahallesinde göreve getirilen mahalle muhtarları da mazbatalarını aldı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu mazbatasını teslim aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Birlikte başardık, hepimiz kazandık. İlginiz, sevginiz ve teveccühünüz için Bayrampaşalı tüm komşularıma ve kardeşlerime teşekkür ediyor; şükranlarımı sunuyorum. 300 bin Bayrampaşalı’nın belediyesi olmak için göreve başlıyoruz. Yaşanabilir bir Bayrampaşa için el birliğiyle birlikte çalışacağız. Yeni dönem Bayrampaşa’mız ve İstanbul’umuz için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Hasan Mutlu, 5 Mart 2024 Cuma Günü saat 10:00'da da Bayrampaşa Belediye binası önünde Belediye Başkanı Atila Aydıner'den görevi devralacak.

Bayrampaşa’da 4. Belediye Başkanı Hasan Mutlu
1990 yılında Eyüpsultan'dan ayrılarak ilçe olan Bayrampaşa'da 4. Belediye Başkanı Hasan Mutlu oldu.  
Bayrampaşa 1990-1994 arasında DSP döneminde Necdet Özkan, 1994 ile 2011 yılları arasında Refah Partisi, Fazilet Partisi ve AK Parti döneminde Hüseyin Bürge, 2011-2024 arasında ise yine AK Parti döneminde Atila Aydıner görev yapmıştı.

Tarih: 04 Nisan 2024 Perşembe    Hit: 1237

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol