10 Temmuz 2020 Cuma   

AKVARYUM VE İYİ KALPLER'DEN YARDIM

AKVARYUM VE İYİ KALPLER'DEN YARDIM
 


Bayrampaşa’da kurulan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri ünlü isimler eşliğinde ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan erzak kolisi dağıttı. 
Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kurulu tarafından bağışlanan yardım kolileri İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği yeleği giyen sanatçı Ersan Er , Esra Erol’da programı muhabiri Caner Toygar, İstanbul’un Sesi Radyosu programcıları Kadir Balık, Sedat Çelik, Deniz Ünal ve dernek yönetimi ve üyeleriyle birlikte dağıttı. Evlerine koli geldiğine sevinen vatandaşlar karşılarında ünlü isimleri görünce daha da mutlu oldular. Vatandaşlar sosyal mesafe kuralı çerçevesinde ünlü isimlerle fotoğraf çekildi ve kısa da olsa sohbet etme fırsatı buldular. Anneler Günü kapsamında da gidilen evlerde annelerin Anneler Günü sanatçılar ve dernek yönetimi tarafından kutlandı.


Akvaryum
yönetimine ve yetkililere teşekkür 
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi bağışlayan Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı yönetimi ile sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen kendilerine dağıtım için özel izin veren mülki ve idari amirlere teşekkür etti.
Dernek başkanı Adem Dişçi yaptığı açıklamada; 
“Bizler İyi Kalpler olarak iyilik olan her yerde olmaya gayret gösteriyoruz. Bayrampaşa’nın yetiştirdiği en değerli radyoculardan, ödüllü radyo programcısı Kadir Balık bizlere destek oldu ve bu organizasyonda önemli rol oynadı. Kıymetli ünlülerimiz Ersan Er ve Caner Toygar, İyi Kalpler Yarıdmlaşma ve Kültür Derneği’nin yeleğini giyerek yardım kolilerini en üst katlara kadar taşıdılar. Ülkemizin geçirdiği bu zorlu dönemi ünlüsü ünsüzü, yöneticisi, vatandaşı , kolluk kuvvetleri , siyasileri ve iş adamları ayırt etmeksizin elimizi taşın altına koyarak hep birlikte atlatacağız. Bizlere bu konuda izin veren öncelikle Bayrampaşa Kaymakamımız Sayın Dr. Soner Şenel’e, Bayrampaşa Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’e ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Necati Aktuğ Şahin’e teşekkür ederim. Bağışta bulunan Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı’na da yönetim kurulum ve tüm ihtiyaç sahipleri adına özellikle teşekkürü bir borç bilirim. Organizasyonlarımız hızla devam edecek ve bizlerin kapıları tüm İyi Kalpli insanlara açıktır. Hepinizi İyi Kalpler Derneğine bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 10 Mayıs 2020 Pazar    Hit: 1444

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol