İstanbul'da bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve 2. Amatör gruplarında son durumlar şöyle...
2. AMATÖR KÜME
1. grup
Subaşıspor 1-4 Binkılıçspor
Yeşilbayırspor 2-1 Arnavutköy Belediyespor
Büyük Çavuşluspor 3-2 Gökçealispor
Kumburgazspor 1-3 Karaağaçspor
Puan: Yeşilbayır 19, Büyük Çavuşlu 19, Arnavutköy Bld 18, Binkılıç 18, Gökçeali 15, Karaağaç 14, Subaşı 13, Kumburgaz 4
3. grup
Gazitepespor 3-1 Büyük Kılıçlıspor
Silivri Ortaköyspor 1-3 Gümüşyakaspor
Alipaşaspor 1-1 Seymenköyspor
İhsaniye 3-0 Dağyenice (h)
Puan: İhsaniye 27, Gümüşyaka 25, Gazitepe 22, Büyük Kılıçlı 20, Silivri Ortaköy 17, Seymenköy 11, Alipaşa 4, Dağyenice 0
5.grup
Ataköy 0-3 Gop.Yeniköy (h)
B.paşa Demir 2 - 0 K.Ayasofya
F.VatanLisesi 1-1 Kosovagüç
Ferahevler 2 - 6 A.Hürriyet
Siyavuşpaşa (bay)
Puan: Siyavuşpaşa 25, Abide-i Hürriyet 21, Bayrampaşa Demir 19, Fatih Vatan Lisesi 18, Ferahevler 13, Küçükayasofya 13, Kosova Güç 10, GOP Yeniköy 7, Ataköy 0
7.grup
Fatih 2-2 Kalespor
Çatalzeytin 3-1 Cihangir
Bakırköy Gençlik 4-2 Harmantepe
Samatya *-* Halkalı Taştepe (ikisi de çekildi)
Özaltay (bay)
Puan: Kale 25, Çatalzeytin 24, Fatih 22, Özaltay 19, Cihangir 13, Bakırköy Gençlik 13, Harmantepe 4, Samatya 0, Halkalı Taştepe 0
9.grup
İstanbul Bafra 4-0 Altınaslar
Yeşilova Yeni Ufuk 9-0 Çayırgücü
Güneştepe 2 - 2 Emlankbank
Ulutepe 3 - 5 Pınarspor
Bolluca (bay)
Puan: Bolluca 20, Emlakbank 20, Yeşilova Ufuk 17, Güneştepe 17, İstanbul Bafra 16, Altınaslar 13, Ulutepe 9, Pınar 7, Çayırgücü 4
11.grup
Siteler 6-0 Filizspor
Vardar 1 - 1 Gürzafer
G.Doğuş 0-2 CFS Bağcılar
Madenspor 3-0 Y.Selim İ.O (h)
Sultangazi (bay)
Puan: Vardar 21, Gürzafer 21, Siteler 20, Maden 19, Sultangazi 18, CFS Bağcılar 12, Güngören Doğuş 10, Filiz 3, Yavuzselim İÖO 0
13.grup
İzzetpaşa 6-3 Çayırbaşı
Şehzadebaşı 2 - 1 A.Çobançeşme1907
Alemdar 2 - 0 Güzelhisar
Yeşilköy 7 - 2 Beştelsiz
Puan: Ataköy Çobançeşme 28, Yeşilköy 22, Alemdar 20, Şehzadebaşı 19, İzzetpaşa 19, Çayırbaşı 10, Beştelsiz 10, Güzelhisar 0
15. grup
Söğütlüçeşme 0-1 Kuruçeşme
Yeni Özkartal 3-0 GOP Bağlarbaşı (h)
Gümüşdere 3-4 Etiler Kartal
Alucra Doludere 1 -1 Şafakspor
Puan: Şafak 28, Kuruçeşme 27, Etiler Kartal 22, Yeni Özkartal 21, Söğütlüçeşme 13, Gümüşdere 13, Alucra Doludere 5, GOP Bağlarbaşı 0
17. grup
Örnekspor 2-6 Özkaracaahmetspor
Soğanlıkspor 1-1 Taçspor
Elmalıspor 2-5 Anafen Koleji
Barbarosspor 0-3 Ümraniye Yamanspor (h)
Puan: Özkaracahmet 25, Taç 23, Soğanlık 21, Yaman 19, Elmalı 14, Anafen Koleji 10, Örnek 6, Barbaros 6
19. grup
Yeldeğirmenispor 5-0 Atalarspor
Üsküdar Anadolu 2-2 Şilespor
Heybeliadaspor 4-0 Fetih Kelkitspor
Kurfalıspor 2-4 Anadolu Kartalları
Puan: Yeldeğirmeni 30, Heybeliada 27, Şile 19, Üsküdar Anadolu 19, Fetih Kelkit 15, Anadolu Kartalları 9, Atalar 9, Kurfalı 3
A GENÇLER 2. KÜME
Fikirtepe Dumlupınar - İMES: 3-1
Levent - Seyrantepe Yeşilce: 2-0
Çayırbaşı Özkan - Rumeli İY: 4-1
Çelik - Halide Edip Adıvar: 0-3
Yonca - Sultanbeyli: 0-2
Telsiz - Haliç: Tatil
THY - Topçular: 18-0
kaynak: yerelfutbol.com
Tarih: 4- Nisan 2009 Pazar Hit: 1102