15 Ekim 2021 Cuma   

İYİ KALPLER’DEN KIRTASİYE DESTEĞİ

İYİ KALPLER’DEN KIRTASİYE DESTEĞİ
 

Bayrampaşa’da kurulan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği okula başlayan çocuklara kırtasiye malzemeleri ile destek oldu.
Dernek yönetimi, ihtiyaç sahibi aileleri tespit ederek yeni başlayan okul döneminde çocukların Çanta, Beslenme, Suluk, Kalemlik, Kalem, Defter, Kalemtraş ve silgi gibi ihtiyaçlarını karşılayarak destek oldu.
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi yaptığı açıklamada, “Bizler çocuklar için yola çıktık. Çocuklar bizim ve ülkemizin geleceği. Maalesef ki her çocuk eşit şartlara sahip olamıyor. İyi Kalpler olarak elimizden geldiği kadar çocuğa ulaşmaya çalışıyoruz. Bayrampaşa'da gerçekten harika bir dayanışma var birçok iyi kalpli insan bize destek oluyor ve daha çok aileye ulaşmamıza vesile oluyor. Allah yardım eden herkesten razı olsun. Yardımlar geldikçe biz çalışmaya, koşuşturmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi iyilik kazanacak” dedi.
Derneğin Kadın Kolları Üyesi Nurcan İslamlar ve Yönetim Kurulu Üyesi Erkan İşçi ise çocuklara malzemeleri dağıtırken ortak olarak yaptıkları açıklamada. “Her çocuğun yüzünün güldüğünü görmek bize mutluluk veriyor. ‘Çocuklar gülerse dünya güler’ sloganımızla İyi Kalpler Derneği ailesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösteriyoruz. Bize destek olan herkese teşekkürler” ifadelerini kullandılar. 

Tarih: 10 Eylül 2021 Cuma    Hit: 2137

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol