10 Temmuz 2020 Cuma   

İYİ KALPLER'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İYİ KALPLER'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel’i makamında ziyaret etti. 
Kaymakamlığın yeni binasınında hayırlı olması temennilerini ileten Başkan Dişçi Kaymakam Şenel’e derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Koronavirüs salgını süresinde sokağa çıkma yasağında ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi dağıtımına izin veren Bayrampaşa Kaymakam Dr. Soner Şenel’e teşekkür eden Başkan Adem Dişçi, faaliyetlerinin devam edeceğini, Bayrampaşa Kaymakamlığı ile birlikte hareket edeceklerini ve daha fazla ihtiyaç sahibi aileye ulaşacaklarını belirtti. Kaymakam Dr. soner Şenel de “İyi kalplerin olduğu her projede biz de Bayrampaşa Kaymakamlığı olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.


Erzak yardımları sürecek
Geçtiğimiz hafta Bayrampaşalı ünlü radyocu Kadir Balık’ın organize ettiği ve Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı yönetiminin desteği ile ihtiyaç sahiplerine erzak götüren İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği bu hafta sonu ve 18-19 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma kısıtlamasında da ihtiyaç sahiplerine yüzlerce erzağı ulaştırmak için Kaymakam Dr. Soner Şenel’den izin aldı.
Derneğin ayrıca Ramazan Bayramı’nda yüzlerce ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık alacağı da ifade edildi.


Destek veren herkese teşekkürler
Derneğin Genel Sekreteri İlyas Çağlayan da yaptığı açıklamada, “İyi Kalpler Derneği olarak bizler elimize gelen her bağışı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz. Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan ayında da Rabbim nasip etti ve değerli bağışçılarımız tarafından bizlere gelen kolileri Bayrampaşa Vefa Sosyal Destek ekipleri ile istişare ederek muhtarlarımızın hazırladığı listeler kapsamında dağıttık. Bize destek olan Dalkıran ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ve her zaman ‘İyillik kazanacak’ diyoruz” şeklinde konuştu.
Derneğe destek olan Bayrampaşalı radyo programcısı Kadir Balık da yaptığı açıklamada; “Bizler de sanatçı dostlarımızla birlikte İyi Kalplerle bir olduk ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine erzakları ulaştırdık. Erzakları temin eden Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bizimle birlikte olan sanatçılarımıza, İstanbul’un Sesi radyosu ekibine’de teşekkür ederim. İyiliğin olduğu her yerde bizde varız. Bayrampaşalı iş adamlarımızı da bizlere destek olmaya davet ediyoruz. Kaymakamımız Sayın Dr. Soner Şenel’e, Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’e, İyi Kalper Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi’ye Genel Sekreteri İlyas Çağlayan’a ve tüm İyi Kalpler ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 15 Mayıs 2020 Cuma    Hit: 1211

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol