23 Ekim 2020 Cuma   

GENÇ LİG VE KAN ORGANİZASYONU

 GENÇ LİG VE KAN ORGANİZASYONU
 

Genç Kızılay İstanbul'un ilçeler arası dostluğu, kardeşliği ve kaynaşmayı pekiştirmek ve gençlerin sportif faaliyetlerini arttırmak adına tatlı bir rekabetle başlatmış olduğu İlçeler arası Futbol turnuvasında Genç Kızılay Bayrampaşa çıkardığı kadroyla Genç Lig'de yerini aldı. 
Genç Kızılay Bayrampaşa, 2. Bölge’de bulunan rakipleri Zeytinburnu ve Sarıyer'le karşılaşarak 4-1 ve 9-2 kazanarak 2. Bölge yarı finaline adını yazdırdı.
Genç Kızılay Bayrampaşa Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Bayrampaşamızı temsil eden Genç Kızılay Bayrampaşa'nın gönüllü kadrosu; ‘Yeter ki gönüller bir dostluğumuz daim olsun varsın şampiyonluk olmasın’ dedi. Genç Kızılay Bayrampaşa kadrosu ve ekibine Bayrampaşa adına ilçemizin temsiliyeti ve Genç Lig'de ki başarılarından dolayı teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı. 
Dostluğun ve kardeşliğin değerini bir kere daha gösteren Genç Kızılaycılar sportif faaliyetlerinin yanı sıra Bayrampaşa Kocatepe Metro çıkışında her hafta sonu Cumartesi ve Pazar düzenledikleri "1 ünite kan 3 kişiye can sloganıyla" kan bağışı çadırlarıyla kan bekleyen vatandaşlara ümit olmaya da devam ediyorlar.

Tarih: 22 Eylül 2020 Salı    Hit: 5223

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol