23 Eylül 2019 Pazartesi   

AMATÖR KARMANIN KAPTANI TUNASPOR’DAN

 AMATÖR KARMANIN KAPTANI TUNASPOR’DAN
 

Türkiye Amatör Milli Takım temsil hakkının kazanıldığı organizasyonun ilk aşaması olan İstanbul Amatör Milli Takım Karması'nın seçmelerinde başarılı bulunan Bayrampaşa Tunaspor kalecisi Hakan Çolak İstanbul Karması’nın 23 kişilik kadrosuna girmeyi başardı ve kaptanlık pazu bandını da koluna geçirdi.
İstanbul Amatör Milli Takım Karması’nın seçmelerine 90’a yakın aday futbolcu çağrılmış ve listeye Bayrampaşa Tunaspor’dan dört oyuncu girmişti. Yapılan seçmeler sonucunda kaleci Hakan Çolak 23 kişilik kadroya girmeyi başardı. Kırmızı-mavili takımda çok iyi bir sezon geçiren Çolak, aynı zamanda İstanbul Karması’nın da takım kaptanı oldu.
TFF Bölge Müdürlükleri’ne bağlı illerin katılımıyla oluşturulan karmaların mücadele edeceği Türkiye Şampiyonası organizasyonu Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen İstanbul Karması’nın antrenörlüğünü Kamil Doygun yapıyor.
İstanbul Bölge Karması ilk maçında dün Samsun Bölge Karması’nı 2-0 mağlup etti.
4 grupta tek devre lig usulüne göre 17-19 Mayıs tarihlerinde oynanacak maçlar sonunda gruplarında birinci olacak 4 takım 21 Mayıs Cumartesi günü yarı finalde karşılaşacak. Final karşılaşması ise 22 Mayıs Pazar günü oynayacak.
Karmaların yer alacağı organizasyonda şampiyon olan takım, Türkiye’yi UEFA Regions Cup turnuvasında temsil edecek.

Tarih: 19 Mayıs 2016 Perşembe    Hit: 1479

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol